lekarz Teresa Jaczynowska-Grzeluszka

Pediatra

Dawno już u Pani Doktor nie byłam tylko dlatego,że moje dzieci są już dorosłe, mają własne rodziny,ale zajrzałam na tę stronę, gdyz szukam telefonu do Pani Doktor, gdyz potrzebujemy pomocy dla wnuczka. Wierzę, że Pani Doktor mu pomoże tak, jak pomagała wielokrotnie moim dzieciom, które nie chciały nigdy chodzic do innego lekarza, wyłącznie do Pani Doktor. Jest wspaniała, kompetentna, wrażliwa, pogodna, lubiana przez dzieci i ich opiekunów. Nie wiem czy jest ktoś kto tego nie potwierdzi.

lekarz godny polecenia poprostu rewelacyjna opieka medyczna...Pani doktor miła ma świetne podejscie do dzieci jak i dorosłch.POLECAM

Lekarz-fachowiec-człowiek. Nie wiem tylko w jakiej kolejności to wyliczać. Nieocenikona, kochana i bezbłędnie trafia z diagnozą. Unikat w dzisiejszym świecie.

Komentarze poniżej mówią same za siebie - ja mogę się do nich tylko dołączyć. Super lekarka, drugiej takiej ze świecą szukać. Od ponad 20 lat jest moim lekarzem, a od 1,5 roku także mojej małej córci. Nie zamieniłabym jej na żadną inną. Dobry lekarz i dobry człowiek.

Lekarz godny polecenia.Od lat leczy moje dziecko.

Lekarz godny polecenia.Od lat leczy moje dziecko.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Kalisz"?

ulica Częstochowska 21/2

Łowicka 7