lekarz Teresa Jaczynowska-Grzeluszka

Pediatra

Pani doktor Grzeluszka jak najbardziej na plus. Życzliwa miła i nie jest opryskliwa ani problemowa w przeciwieństwie do dojtor Rybialek.

Dla mnie pani doktor powinna iść na emeryturę bo w ogóle nie leczy ludzi. Interesuje się tym co nie trzeba jak chce plotkować to nie w czasie pracy tylko po. A jej córka jest nie lepsza wybiła się na nazwisku rodziców a zamiast leczyć to się śmieje z pacjentów. Więc odradzam pójścia do tej pani doktor

Dawno już u Pani Doktor nie byłam tylko dlatego,że moje dzieci są już dorosłe, mają własne rodziny,ale zajrzałam na tę stronę, gdyz szukam telefonu do Pani Doktor, gdyz potrzebujemy pomocy dla wnuczka. Wierzę, że Pani Doktor mu pomoże tak, jak pomagała wielokrotnie moim dzieciom, które nie chciały nigdy chodzic do innego lekarza, wyłącznie do Pani Doktor. Jest wspaniała, kompetentna, wrażliwa, pogodna, lubiana przez dzieci i ich opiekunów. Nie wiem czy jest ktoś kto tego nie potwierdzi.

Komentarze poniżej mówią same za siebie - ja mogę się do nich tylko dołączyć. Super lekarka, drugiej takiej ze świecą szukać. Od ponad 20 lat jest moim lekarzem, a od 1,5 roku także mojej małej córci. Nie zamieniłabym jej na żadną inną. Dobry lekarz i dobry człowiek.

lekarz godny polecenia poprostu rewelacyjna opieka medyczna...Pani doktor miła ma świetne podejscie do dzieci jak i dorosłch.POLECAM

Lekarz-fachowiec-człowiek. Nie wiem tylko w jakiej kolejności to wyliczać. Nieocenikona, kochana i bezbłędnie trafia z diagnozą. Unikat w dzisiejszym świecie.

jestem pacjentem Pani doktor, od bobasa, mam już 25 lat, w sferze rozpoznania chorób i pomocy w ich wyleczeniu jest nieocenionym specjalista, a byłem strasznie uciążliwym i chorowitym pacjentem Bartosz Bach

Bartosz Bach

Lekarz godny polecenia.Od lat leczy moje dziecko.

Lekarz godny polecenia.Od lat leczy moje dziecko.

Naprawdę super, sprawdzony lekarz który leczy moje dziecko od lat i w mojej ocenie kompetentny w każdym calu. Polecam !

u tego lekarza jestem prywatnie przynajmniej z 20 lat jest bardzo fajna miła uprzejma pracowita przyjmuje tak długo dopóki są pacjenci , można to stwirdzić po kolejach w których trzeba stać minimum ze dwie trzy godziny masakra