Pediatra Kalisz

lekarz Jadwiga Bieńkowska-Celer

Choroby zakaźne, Pediatra

Łowicka 7
62-800 Kalisz

Pani Jadwiga to chyba najsympatyczniejsza lekarka jaką znam. Wizyty prowadzi bardzo spokojnie, czuje się to zaangażowanie. Nie wystawia diagnozy bez dokładnego wytłumaczenia wszelkich procesów i samej choroby. Widać że kobieta twardo chodzi po Ziemii i jest dobra w tym co robi :) Ja byłam u doktor Bieńkowskiej z boreliozą i bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Julia

lekarz Anna Głowinkowska

ulica Częstochowska 21/2
62-800 Kalisz

Jak w każdym zawodzie zdarzają się sytuacje, w których są niezadowoleni ludzie.
Uważam, że Pani Głowinkowska jest doskonałym lekarzem. Ja leczę córkę od 3 lat. Zawsze mogę zadzwonić, poradzić się, dopytać, a w wyjątkowych sytuacjach np.w święta czy niedzielę mogę nawet wysłać sms z pytaniem i zawszę dostaję odpowiedź. Jeśli wracam z dzieckiem z tą samą chorobą nie bierze opłaty za wizytę. A wizyta kontrolna- nigdy nic takiego nie proponuje ...

lekarz Teresa Jaczynowska-Grzeluszka

Dworcowa 10
62-800 Kalisz

Dawno już u Pani Doktor nie byłam tylko dlatego,że moje dzieci są już dorosłe, mają własne rodziny,ale zajrzałam na tę stronę, gdyz szukam telefonu do Pani Doktor, gdyz potrzebujemy pomocy dla wnuczka. Wierzę, że Pani Doktor mu pomoże tak, jak pomagała wielokrotnie moim dzieciom, które nie chciały nigdy chodzic do innego lekarza, wyłącznie do Pani Doktor. Jest wspaniała, kompetentna, wrażliwa, pogodna, lubiana przez dzieci i ich opiekunów. Nie wiem czy ...

Zenon Proniak

Kalisz

Polecamy Pana doktora. Zawsze znajduje dla nas czas. Ma niesamowitą intuicję i jest świetnym diagnostą. Mieliśmy kilka sytuacji, w których nasz lekarz rodzinny pomylił się i źle rozpoznał choroby (w przypadku syna skończyło się to szpitalem). Teraz nie ryzykujemy i w sytuacjach awaryjnych jedziemy do P.Proniaka.

dr n. med. Ewa Duczmal

Pediatra, Alergolog

ORTO-MEDICA
ul. Br.Niemojowskich 4
62-800 Kalisz

Ona jest najmilsza. Jak kogo spotkam na mieście to nu mówię o niej.Tak ją kocham. Malutka pacjętka. A wszysty mówią że , jestem zuch

lekarz Joanna Malottki

Oddział Gastroenterologii Jednodniowej "MEDYK" Kalisz
Podkowińskiego 2
62-800 Kalisz

Bardzo dobry lekarz - szybka diagnoza i szybkie działanie ( wczesniej odwiedzilem kilku innych specjalistów ,którzy nic nie stwierdzili ),a nadal byłem chory polecam
Opinia dodana przez: piotr

lekarz Piotr Podgórny

Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Calisia" s.c.
ulica Kwiatowa 1
62-800 Kalisz

Bardzo troskliwy i empatyczny lekarz. Znakomity kontakt z małym Pacjentem. Trafne diagnozy, szczegółowo odpowiada na każde pytanie rodzica. Polecam

lekarz Elżbieta Kędzierska-Nejc

Widok 102 lok. 36
62-800 Kalisz

Uwazam ze jest to jeden z lepszych lekarzy pediatrow. Polecam:)

lekarz Barbara Suda

al. Wolności 17a lok. 1
62-800 Kalisz

Wspaniały człowiek , a zwłaszcza lekarz ,Polecam !

lekarz Halina Banaszkiewicz

ulica 3 Maja 3/20
62-800 Kalisz

Bardzo kompetentna i miła Pani Doktor. Rozmawiając z nią ma się wrażenie, że zawsze obchodzi ją los pacjenta. Często zleca dodatkowe badania. Polecam każdemu wizytę. Ma świetne podejście do dzieci. Nawet bardzo malutkich.
Opinia dodana przez: Magda

Pediatrzy w Kaliszu