lekarz Jadwiga Bieńkowska-Celer

Choroby zakaźne, Pediatra

3,7
3,7

Wielu moich znajomych podziękowało już JEJ za "leczenie" swoich dzieci w ośrodku na Majkowie. I dziś JA dołączam do nich. Dość tego! Nie jestem lekarzem, ale uważam, że Pani doktor sama potrzebuje pomocy specjalisty. Wyśmiewanie, pouczanie, a czasami poniżanie rodziców to JEJ normalne zachowanie. Jako rodzic wszystko robisz ŹLE. I tak od kiedy ją znam. Za każdą wizytą wykład: jak rozpoznać zakażenie wirusowe, a jak bakteryjne. Gdybym to wiedział, to sam bym wypisał receptę. Bez JEJ pomocy. JEJ wahania nastrojów wzmagają się z wiekiem, przed wizytą zastanawiasz się: na jaki JEJ humor dzisiaj natrafisz? Raz źle, że ojciec do gabinetu wchodzi z nastoletnią córką na badanie, następnym razem córki (nastoletniej) nie bada, bo nie ma rodzica. PANI DOKTOR: Jest pani niedoścignionym ewenementem, wręcz dinozaurem. Powinna pani na swoje występy sprzedawać bilety. RODZICOM: jak ktoś nie zna lub nie przeżył - polecam, wrażenia niezapomniane. Z leczeniem podobnie. Za leki 60 zł - do kosza, dziecko na następny dzień "wylądowało"u innego lekarza, bo pani doktor źle zdiagnozowała i choroba się rozwinęła. Na pewno jest różnica pomiędzy praktyką domową a NFZ. W ośrodku na Majkowie ma jak u Pana Boga za piecem. NFZ i tak JEJ zapłaci, nawet jak przyjmie jednego pacjenta dziennie. I nie podoba mi się, że w taki sposób marnowane są moje pieniądze!

ro chorowałam na zmiany skorne i blon śluzowych - po pierwszej wizycie diagnoza własciwa skierowanie dokliniki - nie jestem zgrowa ale wiem na co choruję bo to choroba do konca życia -ale dzieki tej dziagnozie ustąpiły objawy bo dostaja własciwe leki ,Wdzieczna pacjentka

Super lekarz szkoda że Pani dr nie pracuję już na Majkowie kompetentna ,miła moje dzieci ja uwielbiaja

Mam otyła chora na Aspergera córkę tylko ona mi wszystko wytłumaczyła ,pomogła pokierowała dalej i Kasia jest teraz zupełnie innym dzieckiem.Dziekujemy.

Pani dr jest ordynatorem oddziału w Koninie pacjenci i personel ją uwielbiają ,rzeczowa ,kompetentna ,miła ,zawsze uspokoi i wszystko wyrlumaczy

Z całego serca : NIE POLECAM. Nie miła, nie przejmująca się chorym dzieckiem z którym przychodzisz żeby mu pomóc. Za prywatną wizytę bierze 100 zł i wypisuje bardzo drogie leki, sama zasugerowała zmianę lekarza, po tym jak rzekomo moje dziecko miało zapalenie oskrzeli , przez co otrzymałam kilka przykrych komentarzy jaka to ja nieodpowiedzialna matka, po czym przepisała antybiotyk i kazała stawić się na kontrolę za 7 dni, znam zachowanie dziecka z rozpoznanym zapaleniem oskrzeli więc udałam się do innego lekarza to potwierdzić niestety nie stwierdził ZO i nie kazał ...

Z całego serca : NIE POLECAM.
Nie miła, nie przejmująca się chorym dzieckiem z którym przychodzisz żeby mu pomóc. Za prywatną wizytę bierze 100 zł i wypisuje bardzo drogie leki, sama zasugerowała zmianę lekarza, po tym jak rzekomo moje dziecko miało zapalenie oskrzeli , przez co otrzymałam kilka przykrych komentarzy jaka to ja nieodpowiedzialna matka, po czym przepisała antybiotyk i kazała stawić się na kontrolę za 7 dni, znam zachowanie dziecka z rozpoznanym zapaleniem oskrzeli więc udałam się do innego lekarza to potwierdzić niestety nie stwierdził ZO i nie kazał podawać antybiotyku, po 7 dniach zjawiłam się u Pani Celer która to osłuchała dziecko i wypowiedziała, że dobrze zareagowało na podany antybiotyk na co ja jej że żadnego antybiotyku nie podałam. Nic dodać nic ująć. Zero podejścia do dzieci. Do wyrywania zębów prędzej. ODRADZAM.
Wcześniej również same zgrzyty. W przychodni do Pani doktor już za bardzo nikt się nie ustawia.

Polecam pójść na wizytę i zobaczyć jaki to lekarz z powolania,zbiera dokładnie wywiad,dokładnie bada daje leki i wszystko tlumaczy

Wspaniała lekarka szkoda że odeszła z przychodni na Majkowie. Takich lekarzy jak ona to na lekarstwo.

Wspaniała kompetentna,konkretną o bardzo dużej wiedzy ,moje dzieci Ja uwielbiają.Diagnozy trafione,leki też Polecam