lekarz Jadwiga Bieńkowska-Celer

Choroby zakaźne, Pediatra

Pani Jadwiga to chyba najsympatyczniejsza lekarka jaką znam. Wizyty prowadzi bardzo spokojnie, czuje się to zaangażowanie. Nie wystawia diagnozy bez dokładnego wytłumaczenia wszelkich procesów i samej choroby. Widać że kobieta twardo chodzi po Ziemii i jest dobra w tym co robi :) Ja byłam u doktor Bieńkowskiej z boreliozą i bardzo polecam.

Super lekarz szkoda że Pani dr nie pracuję już na Majkowie kompetentna ,miła moje dzieci ja uwielbiaja

Polecam pójść na wizytę i zobaczyć jaki to lekarz z powolania,zbiera dokładnie wywiad,dokładnie bada daje leki i wszystko tlumaczy

Mam otyła chora na Aspergera córkę tylko ona mi wszystko wytłumaczyła ,pomogła pokierowała dalej i Kasia jest teraz zupełnie innym dzieckiem.Dziekujemy.

Pani dr jest ordynatorem oddziału w Koninie pacjenci i personel ją uwielbiają ,rzeczowa ,kompetentna ,miła ,zawsze uspokoi i wszystko wyrlumaczy

Wspaniała lekarka szkoda że odeszła z przychodni na Majkowie. Takich lekarzy jak ona to na lekarstwo.

Wspaniała kompetentna,konkretną o bardzo dużej wiedzy ,moje dzieci Ja uwielbiają.Diagnozy trafione,leki też Polecam

ro chorowałam na zmiany skorne i blon śluzowych - po pierwszej wizycie diagnoza własciwa skierowanie dokliniki - nie jestem zgrowa ale wiem na co choruję bo to choroba do konca życia -ale dzieki tej dziagnozie ustąpiły objawy bo dostaja własciwe leki ,Wdzieczna pacjentka

Masz problem z chorobą zakazną -TYLKO DR CELER wczesniej leczyli mnie lekarze rodzinni - kompletna katastrofa