lekarz Jadwiga Bieńkowska-Celer

Choroby zakaźne, Pediatra

Każe kupić lek, nie pisząc nań recepty a potem zdziwienie u aptekarza..... nie podaje dawkowania leku tłumacząc, że jest to na ulotce..... jednym zdaniem|: płacisz i nie masz..... 100 zł. paliwo, czas i brak leku..... maluszek zwymiotował i dostał rozwolnienia-rzeczywiście ulotka lepiej wie od lekarza o dawce.... to po co lekarze? Lepiej rozwinąć fora on-line....

bardzo kompetentny ,miły lekarz ,kulturlarna ,nie odbiera telefonów prywatnych w trakcie wizyt wymaga od pacjenta -zwraca uwage na wszystko ,w czasie badan bilansowych i szczepien bardzo dokładna i skrupulatna,nie toleruje chamstwa i kłamstwa a to wielu pacjentom przeszkadza

Opryskliwa, traktuje rodzicow jak gorszych od siebie. Przykry jest fakt ze podczas wizyty prywatnej byla bardzo bardzo mila, niestety w przychodni jest o 180 stopni inna. Nie oceniam kompetencji, bo zapewne zna sie na medycynie, ale dla mnie prawdziwy lekarz to taki, ktory rowniez do pacjenta, oraz do jego rodzicow podchodzi z zyczliwoscia i szacunkiem, zwlaszcza ze rodzice z takim nastawieniem do gabinetu przychodza. Bylam na kilku wizytach w przychodni,zeby dac szanse, bo kazdy ma prawo miec gorszy dzien, ale z kazdej wizyty wychodzilam z takim samym wrazeniem a pojscie na wizyte kosztowalo mnie zawsze wiele stresu. Zdecydowanie nie polecam.

Najbardziej niemiły lekarz u jakiego byłem, obrażona chyba, że pracuje w służbie zdrowia, a przecież pensję dostaje z naszych podatków. Oprócz tego obchodzi się z dzieckiem mało delikatnie, przepisała mi receptę na mleko nutramingen na 100%, mówię, że po co mi recepta skoro jest na 100%, na to Pani Doktor, że bez recepty nie dostanę, więc albo celowo mnie wprowadziła w błąd, albo nie bardzo się zna, bo mleko to można bez problemów kupić bez recepty. Podsumowując, doktor Bieńkowska-Celer Jadwiga to doktor, do którego już nigdy w życiu się nie wybiorę :)

Bardzo niemiła pani. Rodziców / rodzinę traktuje w sposób opryskliwy. Brak podejścia do dzieci - chyba że chłodne traktowanie jest normalne. Zresztą w trakcie rozmowy zamiast patrzeć na ludzi mówi w stronę ściany. Od razu przepisaliśmy się do innego lekarza - mówiąc krótko niebo a ziemia.

Pani doktor niestety leci tylko na kase jest mila kiedy przyjmuje prywatnie,ale w przychodnijest opryskliwa,wogóle nie zwaza na to co mówi rodzic, a dziecko bada powierzchownie.dziecko z zapaleniem ucha trafilo do innego lekarza bo pani doktor nigdy nie raczy zbadac uszu, bardzo nie mila i nie kompetentna osoba,odradzam

Drodzy rodzice Pani doktor Celer z pewnością jest kompetentną lekarka. Tłumaczy chorobę, pomaga rodzicom. Zawsze odbierze telefon i pomoże. Polecam!!

mila ,kompetrntna,poswieca duzo czasu,wszystko tlumaczy,bardzo dobry psycholog

mila ,kompetrntna,poswieca duzo czasu,wszystko tlumaczy,bardzo dobry psycholog

opryskliwa, lekarz ma leczyć, dawać rady jak postępować z a nie oceniać jakimi jesteśmy rodzicami