lekarz Jadwiga Bieńkowska-Celer

Choroby zakaźne, Pediatra

dyspozycyjna , mila , profesjonalna , tlumaczy prostym jezykiem trudne sprawy , wyłapuje problemy ktorych nie iwdza inni np zez , koślawosc kolan, niedobor masy cial .Polecam

Dokładna ,skrupulatna lekarz zawsze dostępny pod telefonem - nawet w świeta i weekendy .Jeżdżę do Pani dr od 30 lat

Pani dr uratowała m życie - 7 lekarzy nie wiedziało co mi jest a u Niej po pierwszej wizycie i zleconych badaniach właściwe rozpoznanie , operacja i jestem zdrowy.Uczciwa ,rzetelna i kompetentna -a swoją drogą piękna kobieta z klasą .

Byłem na wizycie u Pani doktor bo 6 miesięcy leczył mnie lekarz rodzinny bez skutku - po 2 wizytach w gabinecie prywatnym byłem zdrowy .Polecam

Super kompetentna lekarka , wyszedłem usatysfakcjonowany - pierwszy raz tak dobrze potraktował mnie lekarz w państwowej poradni

Takiego lekarza spotkałam po raz pierwszy .Pani doktor wytłumaczyła nam na co nasz syn choruje - dodam od lat , dlaczego , co mamy robić - dziecko jest bardzo chore . Poleciła gdzie się udać na kasę chorych .

Super kompetenty lekarza , wszystko dokladnie tłumaczy , nie wypisuje 7 leków na kuracje , dokładnie tłumaczy jak leki stosować leki . Polecam

leczyłam u pani dr toxoplazmozę - urodziłam zdrowe dziecko ,jako jedyny lekarz nie wspierała wszystko tlumaczyła a nie jak mój ginekolog który od wszystkiego umył ręce

Pani dr jest super lekarzem - wyleczyła mnie z boreliozy , wszystko wytłumaczyła , poświeciła duzo czasu -inni lekarze go dla mnie nie mieli - teraz znów jestem zdrowa nic mnie nie boli i aktywnie żyję

Polecono mi P dr w szkole rodzenia , tydzien temu byłem z synem na patronażu na Majkowie co za cudowny ,kompetentny lekarz powiedziała o żywieniu , pielęgnacji szczepieniach , poinf że jak przychodznia jest zamknięta to szukać pomocy na wieczorynce.Gorąco polecam.