lekarz Teresa Zaniewska

Wspaniały lekarz a jeszcze wspanialszy człowiek. Nie zostawia swoich pacjentek bez opieki zawsze służy im pomocą o każdej porze. Lekarz całym sercem. Gorąco polecam.

Przychylam się do opinii jednej z Pań-pogawędzić, skasować, odprawić. Może i zna się ale zwykle jest zaspana (zwłaszcza w późniejszych godzinach). Pytać, pytać i jeszcze raz pytać bo potem może się okazać, że wizyta jest za podwójną cenę albo jeden podpis będzie was kosztował 100pln

Przychylam się do opinii jednej z Pań-pogawędzić, skasować, odprawić.
Może i zna się ale zwykle jest zaspana (zwłaszcza w późniejszych godzinach).

Polecam, czuję się "zaopiekowana" przez Panią Doktor. Dużo czasu pośięca zarówno młodym mamom jak również starszym pacjentkom.

Szczerze polecam Panią Doktor!!! Wspaniały człowiek, który do każdej pacjentki podchodzi indywidualnie, można z nią porozmawiać bez żadnej krempacji, a jej kompetencje uważam za naprawdę wysokie!!! Prowadziła moją ciąże i wiem, że z kolejną również wybiorę się do niej!!! Pozdrawiam

Gorąco polecam wizyty u Pani doktor:) Jest niezwykle ciepłą i uśmiechnięta osobą a przy tym jest bardzo profesjonalna i do każdej pacjętki podchodzi bardzo indywidualnie. Analizuje dokladnie kazdy niepokojacy objaw i szuka odpowiednich metod radzenia sobie z nimi. Odpowie na każde pytanie bardzo wyczerpująco i uspokoi każda pacjentkę. Ufam jej w kwestii zdrowia mojego i maluszka. Światowej klasy lekarz z bieżącymi informacjami o nowinkach medycznych ze świata ginekologii i położnictwa:) Jej zawód to jej pasja. Pacjentka Klaudia

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Chrzanów"?

Donata Baryłka

Mazowiecka 42/7
Szpital Powiatowy w Chrzanowie
ulica Topolowa 1
32-500 Chrzanów
Przychodnia ZUM M-P-K Sp. z o.o.
Jana Brożka 1
Centrum Stomatologii "SKAWDENT"