lek. dent. Tomasz Fałkowski

<strong>
Uwaga: jest dwóch lekarzy stomatologów w Warszawie o bardzo podobnym nazwisku i tym samymi imieniu: <br/>
- Tomasz Fałkowski ...

<strong>
- Tomasz Fałkowski i <br/>
- Tomasz Falkowski. <br/>
Prosimy o zwrócenie na to uwagi, aby nie popełniać pomyłek.
</strong>

Nie zdziera z pacjentów, tylko proponuje rozwiązania, które są adekwatne do tego, co pacjent potrzebuje. Cenię doktora za umiejętności oraz dobre podejście do pacjentów.

Już od wielu lat leczę zęby u tego lekarza i dlatego mogę jak najbardziej polecić. Świetny fachowiec. Polecam !!!

Rewelacyjne podejście do pacjenta, ceny nie najniższe ale efekt konkretny. Plomby trzymają wiele lat, wyczucie i konkretne podejście to wielki atut. Podany koszt dotyczy leczenia kilku zębów. Szczerze polecam. Andrzej.

Konsultuję się z Panem Doktorem zawsze kiedy mam jakiś problem. Zawsze doradzi, odpowie nawet drogą mailową. Jego odpowiedzi są wyczerpujące . Jest to kompetentny człowiek na właściwym miejscu. POLECAM!

To nie sprawa lekarza, ale kiweownictwa placówki, w której lekarz przyjmuje. Akurat w tym praypadku brak wody do picia i delikatnego mydła w yoalecie.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134