lek. dent. Tomasz Fałkowski

<strong>
Uwaga: jest dwóch lekarzy stomatologów w Warszawie o bardzo podobnym nazwisku i tym samymi imieniu: <br/>
- Tomasz Fałkowski ...

<strong>
- Tomasz Fałkowski i <br/>
- Tomasz Falkowski. <br/>
Prosimy o zwrócenie na to uwagi, aby nie popełniać pomyłek.
</strong>

Moim zdaniem to najlepszy lekarz jakiego znam. Potrafi pacjentowi wszystko wytłumaczyć, pokazać kazde rozwiązanie zarówno te dobre jak i te najlepsze. Leczenie kanałowe nie ma dla niego tajemnic i praktycznie nie ma takiego zęba, który nie byłby możliwy do wyleczenia. Miałam do czynienia z wieloma dentystami i ich opiniami ale tylko dr Fałkowski potrafił rzeczowo odpowiedzieć na wszystkie pytania. Polecam.

Lekarz specjalizuje się głownie w leczeniu kanałowym. Na takie leczenie kilku zębów zostałam do niego skierowana. Nie przypuszczałam, że może to wszystko być tak bezstresowo przeprowadzone i z pełnym sukcesem do tego. A leczył mi zęby, których nikt już nie chciał ratować. Tak więc szczerze mogę polecić wszystkim. Jedyny problem, to długa kolejka chętnych. Ale chyba warto poczekać!

Sprawiający sympatyczne wrażenie lekarz, dosyć popularny, może dlatego, że się dobrze reklamuje. Byłem na paru wizytach, pierwszy zrobiony przez niego ząb, był niedoczyszczony i próchnica wtórna pojawiła się dosyć szybko (to było parę lat temu). Kolejny ząb, też był do ponownego zrobienia dosyć szybko, bo pobolewał. Od strony estetycznej dobrze robi zęby, jeżeli chodzi o kształt, wypełnienia są raczej niedopracowane. Nie wiem czy zdecydowałbym się na ponowną wizytę u tego dentysty, ogólnie na tle innych nie wypada źle, dobrze mu wychodzi leczenie kanałowe, ale w innych gabinetach spotykam się z ...

Nie wiem czy zdecydowałbym się na ponowną wizytę u tego dentysty, ogólnie na tle innych nie wypada źle, dobrze mu wychodzi leczenie kanałowe, ale w innych gabinetach spotykam się z większą fachowością, szerszym zakresem usług, nawet lepszym wyposażeniem gabinetów, a wybieram gabinety nowoczesne, bo na tle kraju, to jest to średnia. Na plus należy zaliczyć to, że stara się wszystko szczegółowo wytłumaczyć, na zabiegi poświeca odpowiednią ilość czasu, nie śpieszy się tak jak inni, nie ma kolejek przed gabinetem, tak jak u niektórych (kiepskich) stomatologów. Denerwujące jest tylko ciągłe plotkowanie o niczym jakie prowadzi z asystentkami, podobną wadę zauważyłem u stomatologów-kobiet, wolę jak lekarz koncentruje się na swojej pracy. Ogólna ocena w skali od 1 do 5, to 4. Stomatolog dobry, ale są lepsi od niego.

Zanim zaczęłam leczy się u niego bez przerwy miałam problemy z zębami. On całkowicie wyleczył mi próchnicę. Teraz na kilku wizytach kontrolnych z rzędu nie znaleziono żadnych ubytków.