dr n. med. Tomasz Hajzler

Pediatra

Pan doktor ma wspaniałe podejście do dzieci oraz rodziców. Uważnie bada i wyjaśnienia nawet najbłahsze rzeczy. Nigdy nie zdarzyło się żeby odmówił przyjęcia dziecka nawet jeśli miał już komplet pacjentów.

Lekarz bardzo sympatyczny:) Moje dzieci nie chcą chodzić do innych tylko zawsze do niego się rejestrujemY:)

Świetny lekarz i cudowny człowiek. wszystko zawsze jest tak jak powinno być. Tzn.nawet najmniejszy katarek czy kropeczka na ciele nie zostają zbagatelizowane.Mam pewność, że moje dziecko jest w dobrych rękach. Moja córcia też Go uwielbia.

Lekarz który ma wspaniałe podejście do dzieci, jego diagnozy trafne i leczenie skuteczne. Mojemu dziecku podczas wizyty nie znika uśmiech, bardzo wszystkim polecam.

Numer 1 wśród bielskich pediatrów! Duża wiedza, wspaniałe podejście do małego pacjenta i decyzyjność w stawianych diagnozach to wg mnie główne zalety Pana Tomasza. Naprawdę jest to właściwa osoba na właściwym miejscu.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Bielsko-Biała"?

POLI-MED

Chirurg dziecięcy
Falmed
Krótka 1
Czechowice-Dziedzice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Alergia"
ulica Cyniarska 24