Rewelacyjny lekarz, wyśmienity fachowiec w sprawach związanych z żylakami i nie tylko. Dzięki sukcesywnemu i szybkiemu zabiegowi wróciłem do pełni sprawności fizycznej, a chodzenie nie sprawia mi już żadnych kłopotów. Do tego dobry, życzliwy człowiek. Dziękuję za wszystko panie doktorze. Dariusz W.

Dariusz W.

Pan dr Orawczyk jest przemiłym i zabawnym człowiekiem, ale przy tym również wybitnym specjalistą i fachowcem. Szybko uporał się z diagnozą i odpowiednim doborem metody leczenia. Wizyta przebiegła w pełni humoru i bardzo luźnej atmosferze jak również późniejszy zabieg. Teraz po paru miesiącach terapii, znowu cieszę się zdrową nogą! Dziękuje serdecznie Panie Doktorze i gorąco polecam tego lekarza innym!

Zdecydowanie mogę wszystkim zainteresowanym polecić tego lekarza. Zmagałem się z chorobą żylaków przez kilka lat aż w końcu trafiłem do dr Orawczyka z polecenia. Przeprowadzone zostały serie zabiegów, które wyeliminowały mój problem. Wszystko przebiegło zgodnie z planem, bez komplikacji i powikłań, a ja wróciłem do zdrowia, dlatego z czystym sumieniem mogę podzielić się pozytywnymi doświadczeniami. Poza tym Pana Tomka cechuje bardzo profesjonalne i empatyczne podejście do drugiego człowieka. Dziękuję i polecam!

Bardzo dziękuję za fachowe podejście i zaangażowanie. Zabieg został przeprowadzony bardzo profesjonalnie i bez żadnych komplikacji. Wizyt było kilka i wszystkie przebiegały w pełni humoru, ale zarazem profesjonalnej atmosferze. Teraz po kilku tygodniach rehabilitacji wróciłem do pełni zdrowia i mogę się cieszyć pełną aktywnością fizyczną. Dziękuje serdecznie Panie Doktorze i gorąco polecam tego lekarza innym osobom poszukującym sprawdzonego chirurga naczyniowego.

Dziękuję Panu Doktorowi za opiekę, zarówno przed jak i po zabiegu usuwania żylaków kończyn dolnych. Za okazaną kulturę i empatię, takt i fachowość - jeszcze raz dziękuję i polecam osobę Pana Doktora Orawczyka wszystkim zainteresowanym i potencjalnym pacjentom. Pozdrawiam.

Jakiś czas temu przywiozłem tatę do doktora. Sprawa była na tyle dramatyczna, że realnie obwialiśmy się amputacji... Doktor niezwłocznie podjął się zabiegu angioplastycznego, który został przeprowadzony bardzo profesjonalnie i na najwyższym poziomie. Obawiam się, że u kogoś innego mogłoby się to skończyć bardzo źle, ale na szczęście się udało, ponieważ trafiliśmy na lekarza z doświadczeniem, który wiedział jak działać, a na końcu wszystko dokładnie i szczegółowo tłumacząc. Polecam wszystkim Pana dr Orawczyka.

Jestem po kolejnej wizycie u tego lekarza i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona. Bardzo mily kompetentny lekarz lekarz. Potrafi wykonywać zabiegi w sposób bardzo profesjonalny w najlepszych standardach sanitarnych. Na podstawie dwóch przeprowadzonych zabiegów laserowych mogę z czystym sumieniem polecić!

Profesjonalne podejście do pacjenta. Bardzo zrozumiale Pan dr wyjaśnia wszystkie kwestie dostosowując odpowiednią ścieżkę leczenia. Miałem problem z żylakami, które nie były dla mnie jedynie problemem estetycznym, ale otrzymałem pomoc na w odpowiednim czasie i najwyższym poziomie i na dzień dzisiejszy jestem już po rekonwalescencji. Udało się całkowicie uporać z problemem, za co jestem bardzo wdzięczny i mogę wszystkim polecić tego lekarza. Dziękuję doktorze z całego serca za bezcenną pomoc!

Dziękuję doktorze z całego serca za bezcenną pomoc!

Dr Tomasz Orawczyk jest najwyższej klasy specjalistą w swojej dziedzinie. Posiada wyjątkowe podejście do pacjenta - wyróżnia się wyjątkową empatią i dużym zaangażowaniem. Swoim podejściem potrafi zminimalizować stres do tego stopnia, że człowiek się nawet rozluźnia. U mnie przeprowadzony zabieg usuwania żylaków przebiegł bez najmniejszych problemów, wszystko się zagoiło, a żylaki całkowicie znikły. Na podstawie mojego doświadczenia z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić zabiegi u Pana dr Orawczyka!

Bardzo miły, kompetentny i profesjonalny lekarz. Wszystko tłumaczy w sposób zrozumiały. W moim wypadku docelowe leczenie polegało na laserowym usuwaniu żylaków, które przebiegło bardzo sprawnie, skutecznie i bez żadnych powikłań czy komplikacji. Kilka dni po zabiegu odczuwałam lekki ból w nodze, ale po kilku tygodniach wszystko się zagoiło, żylaki zniknęły i widać efekt do dziś! Polecam, ponieważ wiem, że wielu osobom pomógł bardzo skutecznie, sama trafiłam do Pana Orawczyka z polecenia i jestem zadowolona!