Chirurg Naczyniowy Kraków

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

wizyta już od 120
Doktor jest przede wszystkim bardzo życzliwy i empatyczny, co się rzadko zdarza wśród ludzi.
Uprzejmie tłumaczył co mi dolega i jaką strategię leczenia przyjmuje. Ja pytałam on wyjaśniał czasami więcej niż jeden raz to samo, żebym zrozumiała. Jest kompetentny i rzeczowy.
Prawdziwy lekarz na piątkę.
Mam do niego zaufanie.
Jest godny polecenia pod każdym względem.
Opinia dodana przez: Grażyna

dr n. med. Tomasz Drążkiewicz

Klinika Chirurgi Serca Naczyń i Transplantologii
ul. Pradnicka 80 Kraków

Nie będę szerzej komentował obraźliwych bzdur ("Ania 17.09.2015, 16:21"), które całkowicie mijają się z prawdą, bo nic się nie zgadza. Pracując jako lekarz od prawie 42 lat postępuję według reguły mówiącej, że nie wypada leczyć prywatnie pracowników Służby Zdrowia (nie tylko lekarzy). Każdą taką osobę konsultuję bezpłatnie w szpitalu lub w poradni przyszpitalnej. Dlatego nigdy nie mógł u mnie leczyć się prywatnie żaden lekarz rodzinny. Może dlatego, że jestem również ...
Opinia dodana przez: Dr n. med. Tomasz Drążkiewicz

dr n. med. Mariusz Trystuła

Klinika Chirurgi Serca Naczyń i Transplantologii
ul. Pradnicka 80 Kraków

Mieliśmy wiele szczęścia, że trafiliśmy do Pana doktora.
Pan doktor Trystuła przyjął mojego brata Mariana, któremu w szpitalach na Śląsku lekarze chcieli amputować drugą nogę (jedną amputowali w styczniu 2019 r.).
Miesiąc próbowaliśmy poszukać szpital, w którym lekarze chcieliby uratować bratu nogę. Tak trafiłam na wypowiedź Pana doktora Trystuła o ratowaniu za wszelką cenę kończyn a nie amputowaniu ich bez podjęcia jakiejkolwiek próby.
Rzadko trafia się lekarz, który ...
Opinia dodana przez: Zenona

lek. med. Robert Muszyński

Trynitarska 11

Lekarz bardzo uprzejmy i rzeczowy.Oczywiście nie jest uzdrawiaczem ale polecił co zrobić ,jakie bandaże stosować aby noga się zagoiła.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Wojciech Gąsior

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im.L. RYDYGIERA
os. Złotej Jesieni 1 31-826 KRAKÓW

Bardzo polecam dr Gąsiora. Jest bardzo kompetentny, przejmuje się stanem chorego, cierpliwie tłumaczy proces leczenia, nie jest przy tym zdawkowy, ale chętnie odpowiada na pytania. Bardzo pozytywnie zdziwiła mnie sytuacja , kiedy nie mogłem się to Niego dodzwonić, a On kiedy był już dostepny sam oddzwonił. Nie spotkałem jeszcze takiego fachowca w tej dziedzinie. Jeszcze raz mocno polecam.

dr n. med. Zbigniew Ulatowski

Trynitarska 11

Szkoda czasu i nerwów, radzę omijać. Lekarz bardzo niesympatyczny, a wręcz chamski. Co chwilę w moją stronę kierował docinki i uwagi na bardzo niskim poziomie, np. wywróżył mi jeszcze X lat życia, po czym powiedział „zgadłem”, gdy spytał o datę śmierci chorej babci; komentarze „czego pani się tak patrzy” już nawet nie robiły pod koniec na mnie żadnego wrażenia; uwagi odnośnie umiejętności liczenia również, a także wiele innych. Mając na ...
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Tomasz Kleszczyński

Chirurgia Naczyń Tomasz Aleksiejew-Kleszczyński
Kapelanka 17 II piętro

Wspaniały lekarz - w 2005r i później operacje tętniaka rozwarstwiającego aorty.
Komunikatywny, cierpliwy, uprzejmy - i co najważniejsze mistrzowskie umiejętności. Dziękuję bardzo. Marek.
Opinia dodana przez: Marek

dr n. med. Tomasz Mrowiecki

Trynitarska 11

Uratował mi życie, natychmiast w trakcie badania podjął decyzję o zabiegu, gdyby nie to już bym nie żyła. Kocha to co robi, kocha swoją pracę, kocha leczyć ludzi i zna się na tym co robi.
Cudowny, wspaniały człowiek. Jestem nadal Jego pacjentką.
Opinia dodana przez: Izabela

dr n. med. Andrzej Sieczkowski

Trynitarska 11

Pan lekarz nie potrafił uzasadnić swoich sugestii.
Kompletne nieporozumienie - absolutnie nie polecam !

Chirurdzy naczyniowi w Krakowie