Chirurg Naczyniowy Kraków

Wolny termin: 25 Lip o 10:30. Sprawdź inny. # 1

lek. med. Marek Piwowarczyk

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1

Mając doświadczenie ze szpitalami w USA przez prawie 30 lat, muszę stwierdzić, że dr. Piwowarczyk jest lekarzem klasy światowej, jeśli chodzi o swoje umiejętności w operowaniu tętniaka aorty brzusznej. Kontakt z pacjentem - wysoka kultura osobista, jasne określenie zagrożenia przedoperacyjnego i sposobu jego usunięcia. Ocena schorzenia i wskazania - bardzo fachowa. Operacja - wykonana precyzyjnie i fachowo. Kontakt pooperacyjny - umiejętność wytłumaczenie pewnych dolegliwości pooperacyjnych i troska o pacjenta. Tacy właśnie lekarze podnoszą markę polskich chirurgów na arenie międzynarodowej i narzucają nowe standardy w polskich szpitalach.

Opinia dodana przez: WK50 health

Trynitarska 11

Wspaniały Lekarz i Człowiek o wielkim sercu.
Jeden z Aniołów chodzących po ziemi .Będąc pod Jego opieką można być spokojnym ,że zrobi wszystko co może by wyleczyć.

Wspaniały Lekarz i Człowiek o wielkim sercu.

Opinia dodana przez: Elżbieta

dr n. med. Jacek Lizoń

Proktolog, Chirurg ogólny

Trynitarska 11

zdecydowanie rewelacyjny lekarz. Jestem naprawde pod wrazeniem Jego podejscia do pacjenta. Jako osoba najblizsza chorego, uzyskalam wyczerpujace informacje co do schrzenia, metody leczenia, dalszego postepowania z pacjentem. A do tego uprzejmy, miły i cierpliwy. Jednym słowem wzór lekarza. Szkoda tylko, że to wyjątek (a nie reguła) wśród lekarzy...

dr n. med. Andrzej Brzychczy

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6

Cóż tu można napisać? Dostałem od Doktora szansę na drugie życie!
Zajął się mną od początku! Efektem zabiegu jest to że teraz piszę!

Cóż tu można napisać? Dostałem od Doktora szansę na drugie życie!
Zajął się mną od początku! Efektem zabiegu jest to że teraz piszę!

Opinia dodana przez: Wojciech
Chirurg naczyniowy Kraków lek. med. Krzysztof Aksędowski

lek. med. Krzysztof Aksędowski

Proktolog, Medycyna estetyczna

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Oho, cała tu rzesza Pań z problemem żylaków. Niestety ze mną nie było inaczej :(. Problem nie tylko wstydliwy,
ale zwyczajnie niebezpieczny! Dlatego postanowiłam rozprawić się z nim jak najszybciej. Szukając dobrego
lekarza trafiłam na wiele poleceń doktora Aksędowskiego. I to był strzał w dziesiątkę. Po laseroterapii moje nogi
nie tylko w koncu dobrze wyglądają, ale także zwyczajnie odpoczywają każdego dnia.

Opinia dodana przez: Emilia

VACCINMED Sp. z o.o.
CEGIELNIANA 6B/44

Jestem pod dużym wrażeniem kompetencji Pana Doktor.Młody ale widać że to co robi to jego pasja poparta wiedzą nie tylko teoretyczną ale również praktyką.Zdecydowanie polecam.

Trynitarska 11

Dr. Jacek Radwan operował mojego tate 08.11.2010r dzieki niemu mamy tate znowu.byla to operacja bardzo ryzykowna wszczepienie bajpasow, nowa aorta!... ten lekarz na złote ręce!bardzo sie wszyscy bali ale lekarz namawiał, dwa razy tata nie podpisal zgody ale bul jaki juz miał byl nie do zniesienia, trzy tygodnie przed operacjia nic nie jad, nie spał i nie lezał tylko całą noc siedzial na lozku.organizm byl bardzo wycieczony ale ten lekarz dał mu drugą szanse!!! dziekuje!E.P.

Centrum Medicover - Kraków Podgórska
ul. Podgórska 36

Byłam u różnych specjalistów, do Pana doktora trafiłam przez koleżankę, której operował niedrożną żyłę w jednej nodze. Koleżanka byłą zadowolona. Ja jestem zachwycona. Miły, rzeczowy i kompetentny lekarz a przy tym ciepły, ludzki. Dostosowuje leczenie do człowieka, nie podchodzi rutynowo. Same superlatywy!

dr n. med. Mariusz Trystuła

Klinika Chirurgi Serca Naczyń i Transplantologii
ul. Pradnicka 80 Kraków

Kiedyś też myślałem że pan doktor jest taki dobry,bo pomógł mi kilkanaście lat temu,ale dolegliwości powróciły więc udałem się do niego ponownie.Czekałem tylko półtorej godziny dłużej, bo pan doktor przeprowadzał zabieg przez półtorej godziny.
OK. Po to jest lekarzem ale niech nie zapisuje pacjentów co 30 minut jeżeli wie że ma taki zabieg w planie.

Zbadał mnie ok.Przepisał leki po których dostałem egzemy(ściśle maści)a gdy do niego zadzwoniłem to powiedział że to się zdarza i są przecież inne leki.Odstawiłem maści ale to nic nie dało bo uczula mnie widocznie też któryś z innych leków które mi przepisał ale jak powtórnie do niego zadzwoniłem to w sposób dosyć niemiły powiedział że nie będzie ze mną rozmawiał bo nie ma czsau.
Ja rozumiem że jest zapracowanym lekarzem ale nie będę czekał miesiąc na wizytę i płacił za zmianę leków.Poza tym nie zaproponował mi wogóle żadnego zabiegu a przecież byłem w ośrodku terapii laserowej.Mógł chociaż powiedzieć że jak się podleczę to wtedy będę mógł liczyć na inne leczenie ale widocxnie nie wszystkich to dotyczy.
Nie wiem czy tylko mnie tak potraktował ale nie wydaje mi się w porządku.

lek. med. Łukasz Nowarski

Trynitarska 11

Jestem bardzo zadowolona z 'współpracy' z panem doktorem, który jest świetnym specjalistą, poświęca pacjentowi dużo czasu, dokładnie wszystko tłumaczy, jest bardzo życzliwy i uprzejmy. Naprawdę same pozytywy!
Szczerze polecam ! :)

Szczerze polecam ! :)

Opinia dodana przez: Agata

Chirurdzy naczyniowi w mieście Kraków