Chirurg Naczyniowy Kraków

wizyta już od 120

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Oho, cała tu rzesza Pań z problemem żylaków. Niestety ze mną nie było inaczej :(. Problem nie tylko wstydliwy,
ale zwyczajnie niebezpieczny! Dlatego postanowiłam rozprawić się z nim jak najszybciej. Szukając dobrego
lekarza trafiłam na wiele poleceń doktora Aksędowskiego. I to był strzał w dziesiątkę. Po laseroterapii moje nogi
nie tylko w koncu dobrze wyglądają, ale także zwyczajnie odpoczywają każdego dnia.
Opinia dodana przez: Emilia

lek. med. Marek Piwowarczyk

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 150

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1

Mając doświadczenie ze szpitalami w USA przez prawie 30 lat, muszę stwierdzić, że dr. Piwowarczyk jest lekarzem klasy światowej, jeśli chodzi o swoje umiejętności w operowaniu tętniaka aorty brzusznej. Kontakt z pacjentem - wysoka kultura osobista, jasne określenie zagrożenia przedoperacyjnego i sposobu jego usunięcia. Ocena schorzenia i wskazania - bardzo fachowa. Operacja - wykonana precyzyjnie i fachowo. Kontakt pooperacyjny - umiejętność wytłumaczenie pewnych dolegliwości pooperacyjnych i troska o pacjenta. Tacy ...
Opinia dodana przez: WK50

Trynitarska 11

Wspaniały Lekarz i Człowiek o wielkim sercu.
Jeden z Aniołów chodzących po ziemi .Będąc pod Jego opieką można być spokojnym ,że zrobi wszystko co może by wyleczyć.
Opinia dodana przez: Elżbieta

dr n. med. Jacek Lizoń

Proktolog, Chirurg ogólny

Trynitarska 11

zdecydowanie rewelacyjny lekarz. Jestem naprawde pod wrazeniem Jego podejscia do pacjenta. Jako osoba najblizsza chorego, uzyskalam wyczerpujace informacje co do schrzenia, metody leczenia, dalszego postepowania z pacjentem. A do tego uprzejmy, miły i cierpliwy. Jednym słowem wzór lekarza. Szkoda tylko, że to wyjątek (a nie reguła) wśród lekarzy...

dr n. med. Andrzej Brzychczy

wizyta już od 100

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6

Cóż tu można napisać? Dostałem od Doktora szansę na drugie życie!
Zajął się mną od początku! Efektem zabiegu jest to że teraz piszę!
Opinia dodana przez: Wojciech

VACCINMED Sp. z o.o.
CEGIELNIANA 6B/44

Jestem pod dużym wrażeniem kompetencji Pana Doktor.Młody ale widać że to co robi to jego pasja poparta wiedzą nie tylko teoretyczną ale również praktyką.Zdecydowanie polecam.

Trynitarska 11

Dr. Jacek Radwan operował mojego tate 08.11.2010r dzieki niemu mamy tate znowu.byla to operacja bardzo ryzykowna wszczepienie bajpasow, nowa aorta!... ten lekarz na złote ręce!bardzo sie wszyscy bali ale lekarz namawiał, dwa razy tata nie podpisal zgody ale bul jaki juz miał byl nie do zniesienia, trzy tygodnie przed operacjia nic nie jad, nie spał i nie lezał tylko całą noc siedzial na lozku.organizm byl bardzo wycieczony ale ten lekarz ...

Centrum Medicover - Kraków Podgórska
ul. Podgórska 36

Byłam u różnych specjalistów, do Pana doktora trafiłam przez koleżankę, której operował niedrożną żyłę w jednej nodze. Koleżanka byłą zadowolona. Ja jestem zachwycona. Miły, rzeczowy i kompetentny lekarz a przy tym ciepły, ludzki. Dostosowuje leczenie do człowieka, nie podchodzi rutynowo. Same superlatywy!

dr n. med. Mariusz Trystuła

Klinika Chirurgi Serca Naczyń i Transplantologii
ul. Pradnicka 80 Kraków

Kiedyś też myślałem że pan doktor jest taki dobry,bo pomógł mi kilkanaście lat temu,ale dolegliwości powróciły więc udałem się do niego ponownie.Czekałem tylko półtorej godziny dłużej, bo pan doktor przeprowadzał zabieg przez półtorej godziny.
OK. Po to jest lekarzem ale niech nie zapisuje pacjentów co 30 minut jeżeli wie że ma taki zabieg w planie.
Zbadał mnie ok.Przepisał leki po których dostałem egzemy(ściśle maści)a gdy do niego zadzwoniłem to powiedział ...

lek. med. Łukasz Nowarski

Trynitarska 11

Jestem bardzo zadowolona z 'współpracy' z panem doktorem, który jest świetnym specjalistą, poświęca pacjentowi dużo czasu, dokładnie wszystko tłumaczy, jest bardzo życzliwy i uprzejmy. Naprawdę same pozytywy!
Szczerze polecam ! :)
Opinia dodana przez: Agata