lekarz Tomasz Rożnowski

Ginekolog

Pan Doktor jest świetny, cierpliwy i bardzo miły. Pan doktor prowadził moja ciąze i bylam bardzo zadowolona ostatnio zakładałam spiralke i też nie mam nic do zarzucenia :) serdecznie polecam :)

Nie polecam. Trudny kontakt z lekarzem. Może jest dobry dla kobiet których prowadzi ciąże, niestety jestem kobietą w średnim wieku, z innymi problemami i dr Rożnowski nie wykazuje zainteresowania, zbywa, zwraca uwagę na czas, który jest dla niego cenny i następnych klientek.

Chodzę do Pana Rożnowskiego od niedawna. Jestem w 4 miesiącu ciąży, mam nadzieję, że nie zapeszę, ale na razie jestem bardzo zadowolona. Jest przyjemny, miły, delikatny, kompetentny i godny zaufania. Serdecznie polecam.

Lekarz z powołania. Długo nie mogłam zajść w pierwszą ciążę ale pomógł i dodał otuchy. Teraz jestem w drugiej ciąży i od razu bez wahania poszłam do Pana doktora. Nie myśli się w diagnozie i przewidywaniach jeśli chodzi o wielkość i płeć dziecka. Godny zaufania. No i można mu zadać tyle pytań ile się chce, na wszystkie spokojnie odpowiada i nie spieszy się tak jak inni lekarze, którzy tylko czekają aż się zapłaci i wyjdzie. Szkoda tylko, ze nie odbierał mojego porodu. Żeby było więcej lekarzy takich jak Pan doktor.

Lekarz z powołania. Żałowałam, że to nie on będzie odbierał mój pierwszy poród, co chyba świadczy o wielkim zaufaniu jakim go obdarzyłam. Każda wizyta była dla mnie niezwykłym przeżyciem, pokazywał mi jak rośnie dzidziuś, ktore narządy w danym momencie sie rozwijają i skrupulatnie odpowiadal na każde moje pytanie. Specjalista w swojej dziedzinie.Polecam.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Jaworzno"?

Barbara Kopacz

32-566 Alwernia

Krzysztof Wikarek

ulica Biała 8
43-600 Jaworzno
Przedsiębiorstwo Świadczeń Zdrowotnych i Promocji Zdrowia Elvita Jaworzno III Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Partyzantów 9
Szpital Powiatowy w Chrzanowie