lekarz Tomasz Rożnowski

nie polecam tego lekarza nikomu, starciłam w styczniu przez niego prawy jajowód-niewykrył u mnie ciąży ektopowej(pozamacicznej), w listopadzie zgłosiłam się do niego z plamieniami oczywiście wcześniej robiłam test,który wyszedł pozytywnie-cieszyłam się jak głupia bo od roku staram się z mężem o dziecko, lekarz stwierdził że moje jajeczko musiało być puste i nic z tego, kazał czekać,aż nastąpią mocniejsze krwawienia i wtedy nie trzeba żadnego czyszczenia ani leków na poronienie , po tygodniu faktycznie dostałam mocniejszych krwawień więc myślałam że jest ok skoro lekarz stwierdził że tak ma być ...a chyba po to się do niego idzie i ufa...nie zaproponował żadnej wizyty kontrolnej-powiedział że jak dostanę tych krwawień to nie trzeba kolejnych wizyt i że wszystko będzie ok.Niestety w styczniu trafiłam do szpitala z ogromnym bulem brzucha okazało się że w jajowodzie mam 7 tygodniową ciąże, jajowód był już tak zniszczony że nie dało się go uratować....nie polecem tego lekarza nikomu!!!!!!!!!!!!

jest moim ginekologiem od 7 lat.jest mily kulturalny, ma swietna wiedze, naprawde polecam.gdy inni lekarze proponowali mi in-vitro on jeden nie zniechecil mnie i w efekcie teraz jestem w 3 ciazy:-)

Po utracie mojego dotychczasowego lekarza długo (2,5 roku)dojrzewałam do następnej wizyty u ginekologa.Zdecydowałam się na dr.T.Rożnowskiego i nie żałuję. Mogę z całą stanowczością powiedzieć, że spełnił moje oczekiwania. Wspaniały człowiek, lekarz i powiernik. Tego przecież, my-kobiety oczekujemy w trakcie takiej wizyty.Zaznaczam, że nie zaliczam się już do młodych kobiet,tak się złożyło, że byłam pod opieką lekarską wielu ginekologów więc mam już wyrobione zdanie na ten temat. Panie doktorze, mam tylko nadzieję, że nie zepsują Pana dobre komentarze zadowolonych pacjentek. Tak trzymać!

Panie doktorze, mam tylko nadzieję, że nie zepsują Pana dobre
komentarze zadowolonych pacjentek. Tak trzymać!

W 100 % polecam!!! Zwłaszcza dla kobiet w ciąży!!!

W 100 % polecam!!! Zwłaszcza dla kobiet w ciąży!!!

Dr Rożnowski to najlepszy specjalista ginekolog jakiego znam. Nie umywają się do Niego inni lekarze ze znanych nam klinik! Jego kompetencje, bardzo szeroka wiedza i wysoka kultura osobista wzbudzają w pacjentce duże zaufanie. Dr ten prowadzi moją ciążę, zawsze ma dla mnie czas, dokładnie i rzeczowo odpowiada na moje pytania, czuję się bezpieczna mając takiego lekarza. Cieszę się, ze miałam szczęscie poznać dr Roznowskiego. POLECAM!!!

Lekarz wzbudzający zaufanie już od pierwszej chwili. Bardzo sympatyczny, życzliwy, znający się na ludziach. Nic dziwnego, że ustawiają się do niego długie kolejki, a na wizytę trzeba czekać ponad miesiąc. Jednak - warto! Wszystko dokładnie tłumaczy, robi dodatkowe badania. Ma niesamowitą wiedzę i doświadczenie. Polecam!

Lekarz z powołania i lubi to co robi a nie dlatego, że musi. Polecam wszystkim.

Lekarz z powołania i lubi to co robi a nie dlatego, że musi. Polecam wszystkim.

Jeden z niewielu, takich lekarzy szukać ze świecą!Bardzo polecam!

Jeden z niewielu, takich lekarzy szukać ze świecą!Bardzo polecam!

Świetny profesjonalista. Kompetentny, uprzejmy, delikatny, wyrozumiały. Po prostu wspaniały człowiek. Takich lekarzy jest naprawde bardzo mało. Polecam z całego serca. Kasia z Chrzanowa

Kasia z Chrzanowa

KOMENTARZ - BEZ KOMENTARZA. PEŁEN PROFESJONALIZM.

KOMENTARZ - BEZ KOMENTARZA. PEŁEN PROFESJONALIZM.