dr n. med. Tomasz Ślotała

Neurolog

Najlepszy specjalista jakiego spotkałam.Lekarz z powołania .Zawsze ma czas dla pacjenta ,wszystko dokładnie wyjaśni.Jest bezinteresowny co rzadko się spotyka teraz u lekarzy.Bardzo dziękuję za leczenie mojego syna.

Prywatnie , bardzo chętnie rączkę wyciąga po pieniądze. Jak umówiłam się z nim na NFZ z wielką łaska mnie przyjął w szpitalu i powiedział , że powinnam sobie znaleźć lekarza , który mnie poprowadzi ( neurologa?:) . Kasa , kasa i tylko kasa.

Uprzejmy tylko przy ludziach. Sam na sam odwraca się tyłem, wychodzi. Niby chce pomóc ale pomaga tylko wybranym. Pół lekarz? O co chodzi? Jak się nie chce pomagać chorym to trzeba się zwolnić.

Dla chorych po udarze z afazją całkowitym zdecydowanie NIE POLECAM, a wręcz ODRADZAM! Sprawiał wrażenie obojętnego i niezainteresowanego jakby nie zauważył problemów chorego. Traktował chorego przedmiotowo i zdawkowo.

Pozdrawiam SUPER LEKARZA godny polecenia, poświęca się pacjentowi całkowicie, wsłuchuje się w chorobę.Jego tłumaczenie choroby jest bardzo jasne dla mnie jako dla pacjenta.

Wciąż poszukujesz "Neurolog Bydgoszcz"?

Epoka
Aliantów
Żnin
Dom Sue Ryder Poradnia Psychogeriatryczna
Roentgena 3
None
Kormoranów 128/23
Bydgoszcz
Laboratorium Analiz Lekarskich "ALCO"
Wojska Polskiego 46
Dom Sue Ryder Poradnia Psychogeriatryczna