dr n. med. Tomasz Walawender

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Wszytko pięknie ładnie, ale poświęcenie czasu dla pacjenta to minimalizm ... ważne aby szybko i jak najwięcej zębów na raz zrobić - dla mnie podejście czysto na kasę

Mega pozytyw dla pana Tomasza :) 1,5 tygodnia i mój uśmiech jest taki jak sobie wymarzyłam. W całkowity kosz wliczone są dwie koronki porcelanowe + leczenie kanałowe które było przeprowadzone całkowicie bezboleśnie. Pan Tomasz ma świetny kontakt z pacjentem, bardzo dobrze tłumaczy co zamierza zrobić. Dentysta warty polecenia ! Pozdrawiam

Pan dr Walawender wykonał u mnie leczenie endodontyczne 3 zębów oraz wykonał koronki na górne zęby. Całość trwała około 2 tyg. Jestem osoba na stałe mieszkającą w Niemczech gdzie chodzę na wizyty kontrolne, gdzie pytają mnie kto i gdzie taką robotę wykonał. Panie doktorze jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

JA JESTEM BARDZO ZADOWOLONA. DR WALAWENDER JEST FACHOWCEM. CHODZĘ DO NIEGO OD TRZECH LAT I POLECAM.

Do Pana Tomka chodzi cała nasza rodzina, od najmniejszej córeczki po strachliwego tatusia. Podejście doktora jest wspaniałe, miłe ale jak trzeba to i poważne. Pan Tomek wszystko dokładnie tłumaczy objaśnia i ocenia. Ja sama mam wykonane estetyczne korony które wyglądają bosko. Pozdrawiam Serdecznie Magda.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Gliwice"?

Stomatologia Prochasek
Staszica 9