lek. dent. Tomasz Zarańskilek. dent. Tomasz Zarański - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lek. dent. Tomasz Zarański

Stomatolog, Implantolog, Chirurg stomatolog

Współwłaściciel Przychodni Stomatologiczno-Implantologicznej Perfect Smile, posiadającej tytuł Licencjonowanej Praktyki Implantologicznej.
Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, w 2005 roku ukończył kierunek Lekarsko-Dentystyczny.

W roku 2012 ukończył kurs kształcenia podyplomowego Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego - Curriculum Implantologii.
Zdobyte umiejętności w implantologii potwierdzone zostały nadaniem tytułu Licencjonowanej Praktyki Implantologicznej, numer licencj...

Trafiłem z polecenia na leczenie kanałowe - rewelacja, tylko 2 wizyty, w znieczuleniu, które ledwo czuć przy podawaniu, bardzo nowoczesny sprzęt - rentgen monitory nad pacjentem, polecam jak ktoś szuka dobrego fachowca i człowieka z pasją do swojego zawodu,!

Absolutna rewelacja, wszystkie opinie są prawdziwe, serio.

Absolutna rewelacja, wszystkie opinie są prawdziwe, serio.

Witam, gabinet znalazłam na portalu Trójmiasto.pl i po przeczytaniu pozytywnych opinii zdecydowałam sie umowic. Miałam do powtórnego leczenia kanałowego dolna 6. Z terminem nie bylo zadnych problemów. Zostałam przyjęta punktualnie. Nawet przed sama wizyta Pani recepcjonistka zadzwoniła z potwierdzeniem wizyty. Trafiłam do Doktora Zaranskiego. Zostałam wysłuchana bez pospiechu.Zostałam poinformowana o mozliwosciach leczenia i kosztach.Zaskoczona byłam ekranem nad moja glowa na którym to, podczas leczenia wyświetlane były filmy przyrodnicze z uspokajająca muzyka w tle:). Czułam się jak w SPA a nie jak na borowaniu.Pan doktor dokładnie opisywał mi zdjęcia rtg i na każde pytanie staral się jasno odpowiedziec. Na koniec dostałam paragon fiskalny.Czułam się komfortowo i spokojnie.Zaufałam i zostanę jego klientka.

jestem niesamowicie zadowolona z uslug Pana Zaranskiego.Swietny stomatolog,ktory ma naprawde pojecie o swojim fachu i miesamowite wyczucie do potrzeb pacjenta.polecam go serdecznie..Pozdrowienia od pacjentki z Zürichu;-)

Doskonały lekarz, polecam wszystkim. Resekcja zęba zupełnie bezbolesna (mimo dłutowania). Po wcześniejszych złych doświadczeniach w innych gabinetach stomatologicznych, wreszcie trafiłam do profesjonalisty

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Gdańsk"?

Dariusz Kutella

Chirurg stomatolog