lekarz Urszula Andree

Laryngolog

Kompetentna, miła, z podejściem do dziecka. Byłam u Pani dr z synkiem (miał gronkowca złocistego w uchu), zebrała bardzo dokładny wywiad, delikatnie zbadała, zamiast szpikować antybiotykami, pouczyła jak zadbać o specjalną higienę chorego ucha, przepisała szczepionkę,gdzie już po dwóch dniach widać było zdecydowaną zmianę na lepsze. zdecydowanie polecam!

Bardzo miła i kompetentna osoba. Nie spieszy się w czasie wizyty, nie zbywa pacjenta tylko wszytko dokładnie tłumaczy. Mojemu dziecku bardzo pomogła. Polecam.

znam wiele osób które sie leczą u Pani Doktor i są zadowolone. Mojego problemu nie rozwiązała i na dodatek bedąc u niej na drugiej wizycie (wiedząc jaka jest stawka 80zl a dostała do reki 100zl) nie wydała reszty wyraznie ucieszona ze dostala więcej, ja zdezorientowana, otumaniona wyszłam. Ja nie zbiedniałam ona sie nie wzbogaciła ale straciła klienta...

Mało jest tak kompetentnych i godnych polecenia lekarzy jak Pani Doktor. Duże doświadczenie, trafne diagnozy i świetny kontakt z Pacjentem. Z pełną świadomością polecam.

Polecam Panią Doktor - bardzo kompetentna i zaangażowana, tłumaczy nawet więcej niż pacjent jest w stanie zrozumieć. Postawiła trafną diagnozę w przeciwieństwie do doktora Bieszczanina który tylko potrafi przepisywać antybiotyki i sterydy.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Częstochowa"?

ulica Kutrzeby 3/2

aleja Niepodległości 32
Prywatna Poradnia Stomatologiczna
al. Aleja Wolności 1/3/5
42-200 Częstochowa
Opolskie Centrum Słuchu i Mowy "Medincus"
Wiejska 122B
45-303 Opole