dr n. med. Wanda Drewniak

Internista, Endokrynolog

3,7

Byłam u tej pani jakies 3 lata temu. Bez wiekszych ceregieli zapisala mi hormony do brania zupelnie nie patrzac na moje wczesniejsze wyniki i ogolny przebieg choroby w czasie. Nie bylam przekonana co do jej porady wiec poszlam prywatnie do jeszcze jednego Specjalisty przez naprawde duze S. Okazalo sie ze nie musze brac zadnych hormonow!!! A gdybym je wziela to juz napewno rozpierniczylabym sobie cala gospodarke hormonalna! Bo jak sie dowiedzialam z hormonami zartow nie ma i nawet najmniejsza ich ilosc wprowadzona do organizmu potrafi zachwiac calym rytmem organizmu. Ciesze sie ze poszlam do innego Lekarza pod ktorego opieka jestem do dzisiaj i czuje sie znakomicie!

Bardzo konkretna osoba,szczerze zainteresowana,kompetentna, szuka przyczyn, dociekliwa,skrupulatna i bardzo dokładna.

Kompetencja i wysoka kultura osobista. Polecam !!!

Kompetencja i wysoka kultura osobista. Polecam !!!

Pani doktor nie wyjaśniła choroby twierdząc, że wykłady ma gdzie indziej- chodzi o podstawowe informacje na temat choroby, była nieuprzejma, zleciła także badania, które w ocenie innego lekarza nie były potrzebne.

Profesjonalnie i sympatycznie. Zdarzają się obsunięcia czasowe w kolejce, ale dla takiego lekarza warto swoje przesiedzieć.

Wciąż poszukujesz "Internista Bydgoszcz"?

Modrzewiowa 14 lok. 36
Przychodnia "Nasz Lekarz"