lekarz Wiesława Krajewska

Psychiatra

Godny polecenia lekarz. Nie szpikuje lekami tylko tłumaczy jak zmienić podejście do zycia. Oczywiścieprzepisuje leki ale rozsądnie. Jest bardzo taktowna, poświeca maksimum czasu pacjentowi.

Nadchodza Swieta Bozego Narodzenia 2013, prawie dwa lata uplynely jak moj syn zaczal leczenie u Pani Doktor Wieslawy Krajewskiej I po wielu latach matchynej udreki musze powiedziedziec ze moj syn jest wolny od nalogu!!!!!! Nikt nie mogl mu pomoc (a bylismy u wielu lekarzy). W domowej atmosferze I cieplym podejsciu Pani Doktor moj syn jest teraz zdrowym, pelnosprawnym i 100% funkcjonalym czlowiekiem. Ja I moj syn jestesmy niesamowicie wdzieczni Pani Doktor za jej profesjonalna, pelna wyrozumienia pomoc. Jednak sa wspaniali lekarze i polecam kazdemu Pania Doktor Krajewska.

LECZE SIE U MOJEJ PANI DOKTOR PRWIE SZESC LAT NA POCZATKU NIEWIDZIALEM CO SIE ZE MNA DZIEJE CHROBA AZHAIMERA W MOIM WIEKU. TERAZ TYLKO LECZENIE POD OKIEM KOMPETENTNEJ MILEJ I SYMPATYZNEJ PANI DOKTOR PS- CO ZA KRETYN WPISAL JA NA CZARNA LISTE ????

Kompetentna,uprzejma,zawsze wytłumaczy,najlepszy mój lekarz. Wszystkim polecam!!!

Kompetentna,uprzejma,zawsze wytłumaczy,najlepszy mój lekarz.
Wszystkim polecam!!!

Cudowna osoba!!! Dzięki dr Krajewskiej wreszcie zrozumiałam, że cierpię na anoreksję. Ma wspaniałe podejście do pacjenta. Jest zawsze bardzo miła, nie ocenia człowieka z góry, buduje świetną atmosferę. Dzięki Jej pomocy mam duże szanse na powrót do zdrowia.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Wałbrzych"?

Poradnia Zdrowia Psychicznego
Wałbrzych,ul. Batorego 4