lekarz Wiesława Krajewska

Psychiatra

Pani doktor, jak wspominają poprzednicy, jest lekarzem wzbudzającym zaufanie. Doświadczona, potrafi doradzić nie tylko w sprawie choroby, ale także w konkretnych problemach życiowych. Pełna energii, pasji i radości życia. Wita każdego pacjenta z radością w oku. Pomaga najlepiej, jak potrafi. Do każdego podchodzi po ludzku, nie dystansując się. Bez cienia snobizmu, najlepszy psychiatra w Wałbrzychu.

To jest kobieta-Anioł. Przesympatyczna pełna ciepła i zrozumienia, w przeciwieństwie do lekarzy z przychodni na Piaskowej Górze. Polecam każdemu. Pani Doktor przyjmuje w przychodni Cogito gdzie już na wstępe przywita was z uśmiechem na twarzy bardzo sympatyczna Pani recepcjonistka. Pani Doktor to balsam na dusze każdego chorgo człowieka.

Buduje bardzo dobrą atmosferę, jest otwarta i bardzo rzeczowa

Buduje bardzo dobrą atmosferę, jest otwarta i bardzo rzeczowa

Przecudowna kobieta.Jest przyjacielem pacjenta.

Przecudowna kobieta.Jest przyjacielem pacjenta.

niezwykle sympatyczna, rzeczowa, wzbudzajca zaufanie....pomogła mi bardzo podczas pierwszej wizyty,poznałam problem a teraz czas by go wspólnie rozwązać polecam kolejna wizyta 50 eve

eve

Wspaniała lekarka.Co nie jest takie częste pacjentom z NFZ poświęca tak samo dużo czasu jak i tym ,którzy mają wizytę płatną.

Lekarz Psychiatra - Wiesława Krajewska jest osobą kompetentną, rzeczową, pomocną, a przede wszystkim to "dusza człowiek".

Jestem pelen podziwu ze tacy ludzie jeszcze istnieja Okreslenie tego lekarza to czlowiek z sercem ktory rozumie i szczeze chce pomagac .... Dziekuje

po wizycie poprawia sie moj stan zdrowia.

po wizycie poprawia sie moj stan zdrowia.

Jestem przekonana, że pomoże całej rodzinie żyć z alkoholikiem oraz doprowadzi do jego wytrzeźwienia.