lekarz Wiesława Krajewska

Psychiatra

Pani Doktor leczy moja córke od dłuższego czasu.bardzo jej pomogła.jestem jej bardzo wdzięczna.Normalny lekarz,który ma czas dla pacjenta.W dzisiejszych czasach to rzadkość.Polecam

Lekarz Psychiatra - Wiesława Krajewska jest osobą kompetentną, rzeczową, pomocną, a przede wszystkim to "dusza człowiek".

Wspaniała lekarka.Co nie jest takie częste pacjentom z NFZ poświęca tak samo dużo czasu jak i tym ,którzy mają wizytę płatną.

po wizycie poprawia sie moj stan zdrowia.

po wizycie poprawia sie moj stan zdrowia.

niezwykle sympatyczna, rzeczowa, wzbudzajca zaufanie....pomogła mi bardzo podczas pierwszej wizyty,poznałam problem a teraz czas by go wspólnie rozwązać polecam kolejna wizyta 50 eve

eve

Jest naprawdę wspaniała. Nigdy nie zapomnę tego, że choć byłam jej ostatnią pacjentką i to znacznie po czasie wizyt (rozmowa z innymi pacjentami zajmuje dużo czasu, więc pani doktor zostałą znacznie po godzinach w pracy) to przyjęła mnie tak jakbym była jej pierwszą pacjentką. Łączy w sobie najlepsze cechy lekarza- ciepło, dobroć z rzeczowym i trzeźwym spojrzeniem na problem. Do wyboru są dwie wizyty- publiczna i prywatna.

Do wyboru są dwie wizyty- publiczna i prywatna.

Pani doktor, jak wspominają poprzednicy, jest lekarzem wzbudzającym zaufanie. Doświadczona, potrafi doradzić nie tylko w sprawie choroby, ale także w konkretnych problemach życiowych. Pełna energii, pasji i radości życia. Wita każdego pacjenta z radością w oku. Pomaga najlepiej, jak potrafi. Do każdego podchodzi po ludzku, nie dystansując się. Bez cienia snobizmu, najlepszy psychiatra w Wałbrzychu.

To jest kobieta-Anioł. Przesympatyczna pełna ciepła i zrozumienia, w przeciwieństwie do lekarzy z przychodni na Piaskowej Górze. Polecam każdemu. Pani Doktor przyjmuje w przychodni Cogito gdzie już na wstępe przywita was z uśmiechem na twarzy bardzo sympatyczna Pani recepcjonistka. Pani Doktor to balsam na dusze każdego chorgo człowieka.

Jestem pelen podziwu ze tacy ludzie jeszcze istnieja Okreslenie tego lekarza to czlowiek z sercem ktory rozumie i szczeze chce pomagac .... Dziekuje

Pani Doktor, to więcej niż lekarz. To po prostu CZŁOWIEK AA

Pani Doktor, to więcej niż lekarz. To po prostu CZŁOWIEK