Mam pretensje, że lekarz wykonał mi pobranie wycinka z szyjki macicy bez znieczulenia i nie uprzedził, że zabieg jest bolesny. Przeczytałam w internecie, ze zabieg ten wykonuje się w znieczuleniu miejscowym.

Bardzo polecam Pana Doktora. Kompetentny i rzetelny lekarz. Odpowiedział na wszystkie moje pytania z ogromnym zaangażowaniem, rozwiał wątpliwości. Profesjonalne podejście do pacjenta, a przede wszystkim dobra diagnoza i profesjonalna pomoc w leczeniu.

Witam,czytajac obecne opinie o dr.nie zmienily się jest dr,godnym polecenia,ja poznałam dr.8lat temu i niemiałam zadnych wątpliwości ,ze będę jezdzic do tej przychodni pomimo ,ze nie znajdowala się w pobliżu mojego osiedla,dr.prowadzil mojom ciaze ,która ze tak powiem sama z siebie rozwiazala się dużo przed terminem,nieumowiona z dr.zglisilam się do szpitala,dr,usmiechniety przyjol mnie i podjol się cesarskiego ciecia,i dziś mam wspaniałego syna, i mysle ,ze dziś zwiekszajac swom specjalizacje jest wspaniałym dr,i człowiekiem,choc zmieniłam lekarz z powodu zmiany miejsca zamieszkania,napewno się do dr.zapisz na wizyte,pozdrawiam.

Nie polecam, doktor jest nie sympatyczny i nie miły.

Nie polecam, doktor jest nie sympatyczny i nie miły.

Polecam , świetny lekarz, wie o czym mówi i ma ogromną wiedzę.

Polecam , świetny lekarz, wie o czym mówi i ma ogromną wiedzę.

Polecam,bardzo dobry lekarz, może by poświęcał nieco więcej czasu... Aczkolwiek, wszystko wyjaśnił i najważniejsze, że pomógł.

zdecydowanie nie polecam- zbagatelizował poważne objawy błędnie wykluczając podłoże ginekologiczne choroby- efekt- prawie rok cierpień, boleści (ostry dyżur i kroplówki kilka razy), odwiedziłam prawie wszystkich możliwych specjalistów a Pan doktor upierał się, że na 100% to nic ginekologicznego. Ostatecznie wylądowałam na SOR natychmiastowa operacja - nie zauważył cysty skrętnej na jajniku wielkości 9cm na 5 cm ?!!!? nie polecam jeśli ważne jest również zdrowie psychiczne. dziękuje Panie doktorze za rok cierpień !!!

Prowadził u mnie dwie ciąży, jest konkretny, życiowy. Polecam.

Prowadził u mnie dwie ciąży, jest konkretny, życiowy.
Polecam.

Serdecznie polecam - Pan doktor dokładnie objaśnił wszystkie interesujące mnie tematy. Jest uprzejmy i konkretny.

Lekarz bagatelizujący zgłaszane objawy choroby przez pacjentkę ma małe doświadczenie w wykonywaniu USG ginek