lek. dent. Wioletta Wojtanek

Ortodonta, Protetyk, Stomatolog

Fajna babeczka. Zakochałem się :* Ogólnie wizyta OK, boję się stomatologów, ale ta doktor jest naprawdę godna polecenia. Moje zdanie jest identyczne jak poprzedników.

Jestem bardzo zadowolony! Czysty przyjazny gabinet bardzo dobrze wyposażony, miłe wesołe podejście do pacjenta, prawie rodzinne, dwie wizyty i ząbki zrobione, każde spotkanie było umówione godzinowo i nie musiałem czkać. Pełen profesjonalizm. Polecam

Byłam na 3 zabiegach u Dr. Wojtanek i jestem zadowolona, miła pani doktor i duży plus za to, że dokładnie objaśniła mi co się dzieje, co będzie robić i dlaczego, kiedy będzie boleć a kiedy nie powinno, a nie jak u mojej wcześniejszej dentystki "Ja jestem lekarzem,czy Pani?" Ceny jak w większości prywatnych gabinetów.

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Katowice"?

lek. stom.
Piotr Puchała