lekarz Władysław Małek

Urolog

Doskonały chirurg, wspaniały lekarz. Interesuje się pacjentem, troszczy się o niego, empatyczny. Dokładnie tłumaczy chorobę i sposób leczenia, przebieg operacji. Operuje oszczędzająco, ale dokładnie. Profesjonalista. Miły i sympatyczny. Obyśmy mieli jak najwięcej takich lekarzy.

Wspaniały lekarz,którego będę chwalic i polecać zawsze i wszędzie! Dr Małek uratował mi życie. Nikt nie potrafił przez 8 lat mnie zdiagnozować, dopiero zrobił to Pan Doktor i będe mu za to zawsze wdzięczna! Cudowny człowiek i przede wszystkim bardzo dobry człowiek, ciepły i uprzejmy! Najlepszy urolog ever!

Moja ocena dr. Małka jest jak najbardziej szczera. Byłem pacjentem szpitala CSK MSW i dr. W. Małek był moim lekarzem prowadzącym. Po pierwsze kompetencji tego lekarza nie podważam, uważam, że jest to bardzo zdolny i utalentowany lekarz z wieloletnim doświadczeniem. W stosunku do mojej osoby był bardzo miły, żartobliwy, stwarzał sympatyczne i przyjazne wibracje. Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to do małej ilości czasu, rozmów ze mną , bo tak na prawdę do ostatniego dnia mojego pobytu w szpitalu nie wiedziałem nic, jak przebiegła operacja , czy były problemy itp... Ale na sam koniec doktor poświęcił mi chwilę i odpowiedział na moje pytania. Nie żywię do niego o to żadnej urazy, wiem, że lekarze są zabiegani i mają więcej niż jednego pacjenta na głowie. Może jak sam bym za nim chodził i go męczył to by mi coś powiedział, lecz tego nie robiłem, bo po prostu nie chciałem zawracać mu głowy i wolałem poczekać do dnia wypisu na rozmowę. Podczas obchodu widać było, że się interesuje pacjentem, oglądał rany, pytał jak się dziś czuje. Na prawdę wspaniały człowiek. Mimo wszystko ocena to 5! poza paroma błahostkami. Polecam dr. Władysława Małka, wspaniały specjalista. Pozdrawiam cały personel Kliniki Urologii CSK MSW w W-wie, szczególnie miłą pielęgniarkę Annę G. :)

Zaskakująca kompetencja i niezwykła umiejętność kontaktu z pacjentem!

Zaskakująca kompetencja i niezwykła umiejętność kontaktu z pacjentem!

najlepszy lekarz na świecie doskonale wytlumaczyl chorobę i metodę leczenia, wzbudza zaufanie, poświeca ogromnie dużo czasu dla pacjenta, bardzo uprzejmy i kompetentny, zdecydowanie polecam !

Wciąż poszukujesz "Urolog Warszawa"?

Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
ulica Wynalazek 4
Centrum Medyczne Fundacji Zdrowie