lekarz Władysław Małek

Urolog

Wspaniały lekarz , wybitmy specjalista. Miałem naprawde dużó szczęścia że na niego trafiłem. Tacy lekarze jak on sie bardzo rzadko zdarzają , bo nie dość że to wielki fachowiec i wybitny specjalista to jeszcze po prostu dobry człowiek . Wielki szacunek dla niego.

Serdeczne podziękowania dla Dr Władysława Małka za troskliwą opiekę, złote ręce, przyjazne podejście do pacjenta, empatię. Specjalista godny polecenia! Wyrazy uznania dla całego personelu z Oddziału urologia, szpital MSWiA Warszawa. Teresa K. z Puszkowa

Specjalista godny polecenia!
Teresa K. z Puszkowa

Wspaniały lekarz... Polecam :) Zawsze pomoże, uczciwy i przede wszystkim zaufany.

Wspaniały lekarz... Polecam :)
Zawsze pomoże, uczciwy i przede wszystkim zaufany.

WSPANIAŁY LEKARZ ,WSPANIAŁY CZŁOWIEK.

WSPANIAŁY LEKARZ ,WSPANIAŁY CZŁOWIEK.

W 2003r.zostałem przyjęty do szpitala MSWiA na ul. Wołowską.Tam zaopiekował się mną dr.W.Małek,który usunął mi lewą nerke z powodu Ca.Operacja była bardzo ciężka,ale skutecznie wykonana.Jestem bardzo wdzięczny doktorowi Małkowi i polecam wszystkim takiego wspaniałego i oddanego lekarza pacjentom którzy znajdą się w takiej sytuacji jak ja byłem z przed ośmiu laty. Zenon z Warszawy.

Zenon z Warszawy.

Wspanialy lekarz-humanista. Nie leczy nerki czy pecherza, a leczy czlowieka.Cierpliwie i dokladnie informuje pacjenta o przyczynach i przebiegu choroby oraz proponuje optymalne, radykalne i kompleksowe, trwale sposoby wyleczenia. Mam 71 lat, 9.12.2010 mialem operacje calkowitego usuniecia przerosnietej, niezlosliwej, jak sie pozniej potwierdzilo prostaty. Po kilkunastu latach koszmaru, juz teraz, po kilku tygodniach od operacji, zyje komfortowo, bo nie mam zadnych dolegliwosci zwiazanych z przerostem prostaty. Kto to ma, ten wie o co chodzi. Do ubikacji ide wtedy, kiedy chce, a nie wtedy, kiedy musze. Zaluje, ze zdecydowalem sie na ten zabieg tak pozno. Doktor Wl. Malek codziennie, podkreslam codziennie, w swieta, niedziele i soboty raniutko przyjezdza do szpitala, odwiedza i bada swoich chorych, a w razie potrzeby zaleca pielegniarkom dodatkowe czynnosci lub leki. Przed wypisaniem ze szpitala, wylacznie w stanie dobrym, dokladnie omawia z chorym przeprowadzony zabieg i daje dokladne zalecenia na dalsze zycie.Polecam Go swoim najblizszym z czystym sumieniem. DZIEKUJE DOKTORZE!!! Jacek Dolecki

Wspanialy lekarz, humanista. Nie leczy nerki czy pecherza, a leczy czlowieka.Tlumaczy choremu drobiazgowo jego chorobe i dolegliwosci.Kazdego dnia, rowniez w swieta i soboty rano przyjezdza do szpitala, odwiedza swoich chorych, bada i zleca pielegniarkom rozne dodatkowe czynnosci.Nie wypusci nikogo ze szpitala bez wskazan na dalsze zycie.Ja po operacji prostaty czuje sie bardzo dobrze, ustapily mi juz po 3 tygodniach prawie wszystkie dolegliwosci zwiazane z przerostem tego "wstretnego" gruczolu i zaluje, ze wczesniej nie trafilem na takiego wspanialego lekarza jak dr Malek Wladyslaw. Teraz mam komfort zycia. Mam 71 lat i w szpitalu MSW w Warszwie dr Wladyslaw Malek przeprowadzil mi operacje calkowitego usuniecia prostaty. Badanie histopatologiczne po operacji nie wykazalo zadnego podloza nowotworowego. Jestem bardzo wdzieczny dr Malkowi i polecam Go wszystkim swoim najblizszym. Jacek Dolecki

W 2008 ROKU BYLAM PACIENTKA DR. MALKA W SZPITALU MSWIA MIALAM MIEC USUNIETA LEWA NERKE LEKARZ WOGOLE NIE ZAPOZNAL SIE Z MOIM PRZYPADKIEM BO WROCIL Z URLOPU I ZAWIERZYL KOLEGA KTORZY STWIERDZILI ZE MAM ZLE ZROBIONE USG JEDNA Z MOICH NEREK ZNAJDUJE SIE W MIEDNICY CO LEKARZE Z TEGO SZPITALA UZNALI ZA NIEMOZLIWE ZOSTALAM POLOZONA NA STOL I PO OPERACJI LEKARZ POINFORMOWAL MNIE ZE PO ROZCIECIU NIE ZNALEZLI CHOREJ NERKI LEKARZ POPROSIL MNIE O ZROBIENIE BADAN SCYNTOGRAFII I OKAZALO SIE ZE NERKA JEST W MIEDNICY I PRACUJE W 30%GDYBY BADANIA BYLY ZROBIONE PRZED OPERACJA TO NIE ZOSTALABYM TERAZ KALEKA MAM ZRUJNOWANE ZYCIE!!!ZBANKRUTOWALAM NIE MOGE CHODZIC A JESZCZE MOJ WIEK SPRAWIA ZE NIE MOGE ZNALESC PRACY DLA MNIE TEN LEKARZ NIE POSIADA ZADNYCH UMIEJETNOSCI

operacja przebiegła podobno dobrze. Mam jeden jedyny ale wielki zal do pana Małka. Przed wypisem ze szpitala nie zamienił ze mną ani słowa,ani razu nie widział mojej rany. Gdyby nie iała pewnej wiedzy od wychodzących wcześniej pacjentek i od przesympatycznej pielęgniarki, która była w dniu wypisu nie wiedziałabym nic o postepowaniu po wyjściu ze szpitala. Dodam że wychodziłam ze szwami, więc nawet nie otrzymałam info kiedy mam się zgłosic na ich zdjęcie. Przykre...

Po 6 lat męczarnia z powiększoną prostatą, zatrzymanie moczu i cewnikowanie od miesięcy, po wizycie u kilku urologów w prywatnych przychodni i kliniki ... tylko Pan Doktor Małek w Szpitalu przy Wołoskiej mnie poważnie traktował i skierował szybko na operacje. Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek, który posiada największe kompetencje.