prof. dr hab. n. med. Włodzimierz Sawicki

Ginekolog położnik, Ginekolog onkolog

Profesor Sawicki trafnie i szybko diagnozuje. Robi bardzo dokładne USG.Trafiłam do Profesora z polecenia innego lekarza, ponieważ miałam "dziwny" jajnik. Okazało się, że była to bardzo wczesna faza nowotworu jajnika. Dziś jestem już po operacji, czuję się dobrze. Dzięki szybkiej interwencji drugi jajnik uratowany. Wizytę u Profesora polecam każdej kobiecie - nawet profilaktycznie. Dziękuję Profesorze

Dziękuję Profesorze

Profesor Sawicki trafnie i szybko diagnozuje, robi świetne USG. Dzięki jego szybkiemu działaniu jestem już po operacji jajnika. Drugi jajnik uratowany. Profesor bardzo indywidualnie podchodzi do pacjenta. Jest bardzo dobrym lekarzem i bardzo ciepłym człowiekiem. Nie stwarza dystansu, znajdzie właściwe rozwiązanie a kiedy trzeba , pocieszy. Jestem wdzięczna,że do

Lekarz niemal że idealny! Prowadził całą moją ciążę i mogę śmiało powiedzieć, że moja córka żyje dzięki niemu. Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych. Najbardziej kompetentny lekarz jakiego spotkałam. Do tego rzeczowy i konkretny. Bardzo dokładnie tłumaczy choroby. Odpowiada na wszystkie pytania. Pan doktor nigdzie się nie śpieszy i nieraz wychodził ze swojego gabinetu po 21, bo przyjmował wszystkie pacjentki jakie przyszły. Naprawdę szczerze polecam! Tylko kolejki długie...

Cudowny lekarz, kompetentny i rzeczowy, wysłucha i wytłumaczy. Nie stresuje pacjenta, przemiły. Warto poczekać w długiej kolejce bo zawsze przyjmie. Godny zaufania, polecam serdecznie.

generalnie polecam: rzeczowy, przyjazny, ale zdystansowany, tylko dłuugie kolejki

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana