lekarz Włodzimierz Wichliński

Ginekolog

3,9
3,6
3,7

Uratował życie moje i córki, kiedy zanikla praca serca. Konkretny fachowiec- lekarz z powołania. Podczas ciąży niejednokrotnie dzwoniłam ze swoimi obawami o różnych porach dnia -zawsze rozwiał moje wątpliwości, można liczyć na jego pomoc.

Jak dla mnie ok. Prowadzi mi ciążę i jestem zadowolona. Lekarz troche mrukliwy ale widac zna sie na rzeczy. Jak u kazdego trzeba trafic na humor.

Bardzo dobry lekarz. Operował mnie 2 razy bez żadnych powikłań. Czułam się dobrze poinformowana o przebiegu operacji. Kompetentny, dbający o komfort psychiczny pacjentek. Świetnie zaopiekował się mną po obu zabiegach. Polecam wszystkim.

Jestem jego pacjętka od ośmiu lat. Słyszałam różne opinie ale dla mnie jest dobrym lekarzem. Niestety nie można każdemu dogodzić, a po za tym to tylko człowiek.

Mój lekarz od zawsze. Konkretny.Fachowy. Jeśli któraś z pań pragnie rozczulania,to nie ten adres.Ten po prostu leczy. Gabriela K.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Kostrzyn nad Odrą"?

Bogusław Samosionek

Piastowska 7