lekarz Włodzimierz Wichliński

Byłam już u wielu lekarzy, ale u doktora Wichlińskiego poczułam się naprawdę bezpiecznie. Lekarz z wieloletnim doświadczeniem. Wie co robi. Świetna opieka podczas ciąży. Sam poród również pod nadzorem lekarza przebiegł sprawnie. Planujemy z mężem drugie dziecko, z pewnością zdecyduje się na tego właśnie lekarza:) Polecam!

Polecam!

Jedyny dał mi szanse na życie i dziecko . Po poronieniu okazało sie ze mam guza na jajniku i juz chciano mnie kroic . A doktor Wichliński kazal odłozyc operacje a zalecił staranka . Pamiętam jak powiedział ze ciąza czyni cuda . Zaufałam mu . Ciąż była zagrozona - uratował mi córke . Dzięki niemu mam cudowne zdrowe prawie 2 letnie dziecko , w jajniku nic nie ma ( ciąza wyleczyła chorobe ) . Takich wspaniałych lekarzy jest niewielu !!!!!!

Nieuprzejmy, nie slucha co sie do niego mowi, przez niego stracilam ciaze. Nikomu nie polecam jego opieki.

BARDZO DZIĘKUJĘ JEST PAN WSPANIAŁY URATOWAL MI PAN ŻYCIE. BUCZMA BEATA

BARDZO DZIĘKUJĘ JEST PAN WSPANIAŁY URATOWAL MI PAN ŻYCIE.
BUCZMA BEATA

DZIĘKUJE ZA MISTRZOWSKO PRZEPROWADZONĄ OPERACJĘ I OPIEKĘ. BUTRYMOWICZ MONIKA

DZIĘKUJE ZA MISTRZOWSKO PRZEPROWADZONĄ OPERACJĘ I OPIEKĘ.
BUTRYMOWICZ MONIKA

TO NAJLEPSZY LEKARZ NA ŚWIECIE.DZIĘKUJE ZA URATOWANIE ŻYCIA. MONIKA TYPROWICZ

TO NAJLEPSZY LEKARZ NA ŚWIECIE.DZIĘKUJE ZA URATOWANIE ŻYCIA.
MONIKA TYPROWICZ

Wspaniały człowiek i fachowiec.Operował mnie i po zabiegu prowadzi dalsze leczenie ,zawsze jest pomocny i otwarty.

Wspaniały lekarz, mamy dzięki niemu dwójkę cudnych maluchów. Przeszliśmy wiele bo i poronienie i walkę o drugiego malucha i doktor bardzo nam pomógł. Podoba mi się jego trzeźwe podejście do problemów, dzięki temu człowiek zamiast panikowac stara się myślec pozytywnie :)

Byłam jego pacjentką kilka lat temu, wykonywał mi zabieg operacyjny, po którym były powikłania, miałam ponowną operację ratującą mi życie. Powiedział wówczas, że "takie rzeczy zdarzają się". Opisałam swoją historię w rankingu znany lekarz.

Opisałam swoją historię w rankingu znany lekarz.

MIESIĄC PO UTRACIE 5-CIO MIESIĘCZNEJ CIĄŻY TRAFIŁAM DO TEGO CZŁOWIEKA, OKAZAŁO SIĘ ŻE MAM TORBIEL JAJNIKA. A PAN DOKTOR ZALECIŁ MI STARAĆ SIĘ ZAJŚĆ W KOLEJNĄ CIĄŻĘ BO JEŚLI PRZEPROWADZĄ OPERACJĘ USUNIĘCIA TORBIELA TO MOGĘ MIEĆ PROBLEM Z ZAJŚCIEM. TRZEBA BYĆ IDIOTĄ, ŻEBY W TAK KRÓTKIM CZASIE KAZAĆ KOBIECIE ZACHODZIĆ W CIĄŻĘ I TO PO TAKICH PRZEJŚCIACH. TRAFIŁAM DO INNEGO LEKARZA, KTÓRY NAKAZAŁ ODPOCZYNEK, A TORBIEL ZNIKNĘŁA PO DOBRANIU ODPOWIEDNICH LEKÓW. WICHLIŃSKI- NIE POLECAM. BRAK SZACUNKU. GŁUPIE ŻARTY. LEKARZ CHYBA DLA MAŁO INTELIGENTNYCH.GDY LEŻAŁAM NA ODDZIALE PO UTRACIE CIĄŻY USŁYSZAŁAM Z JEGO UST:"DZIŚ KAŻDE ODCHODY MOŻNA POCHOWAĆ" MYŚLĘ,ŻE JUŻ NIC NIE TRZEBA DODAWAĆ NA TAMAT TEGO CZŁOWIEKA.