lekarz Wojciech Bujak

Pan Doktor Wojciech Bujak najlepszy kardiolog i lekarz rodzinny w Nysie lekarz o wielkim sercu ❤️ Uratował mi życie 🤗 bardzo ale to bardzo dziękuję panu doktorowi 😉 Bardzo polecam pana doktora Wojciecha Bujaka na wszystkich wizytach dokładne badania.Bez problemu wystawia skierowania do innych specjalistów . Zawsze wysłucha pacjenta i zawsze odpowie na pytania 😍 Jest miły i uprzejmy. Dużo,dużo zdrówka dla pana doktora żeby mógł nas jak najdłużej leczyć 🤗 Polecam z całego serca ❤️.

Koszmarny lekarz, nigdy mnie nie zbadał, ignorował moje dolegliwości, musiałam go błagać o skierowania do specjalistów. W dodatku zawsze był arogancki i nieuprzejmy.

Bardzo dobry lekarz polecam chyba jeden z najlepszych w Nysie.A to co piszą co niektórzy to bzdury i oszczerstwa aż żal to czytać co piszą na P.Bujaka Dziękuję za wszystko oby więcej takich lekarzy jak Pan pozdrawiam

Pan doktor uprzejmy i rzetelny, poświęcający mnóstwo czasu i uwagi pacjentowi. Do Pana doktora mam pełne zaufanie. Naprawdę polecam.