lekarz Wojciech Bujak

Internista

3,7

Bardzo dobry lekarz polecam chyba jeden z najlepszych w Nysie.A to co piszą co niektórzy to bzdury i oszczerstwa aż żal to czytać co piszą na P.Bujaka Dziękuję za wszystko oby więcej takich lekarzy jak Pan pozdrawiam

Pan doktor uprzejmy i rzetelny, poświęcający mnóstwo czasu i uwagi pacjentowi. Do Pana doktora mam pełne zaufanie. Naprawdę polecam.

Koszmarny lekarz, nigdy mnie nie zbadał, ignorował moje dolegliwości, musiałam go błagać o skierowania do specjalistów. W dodatku zawsze był arogancki i nieuprzejmy.