lek. med. Wojciech Korejba

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Spotkanie Pana doktora Korejby przywraca wiarę w zawód lekarza i wiarę w człowieka w ogóle.Kultura osobista, profesjonalizm, goszczący na twarzy uśmiech sprawiają, że pacjent czuje się bezpiecznie i ma pewność, że "trafił" w najlepsze ręce. Nie ma znaczenia fakt, czy wizyta jest odpłatna, czy na NFZ. Podejście Pana doktora jest jednakowo serdeczne i profesjonalne. Wspaniale jest "mieć " takiego lekarza w Kielcach.
Panie Wojciechu -, dziękuję, że Pan jest i wszystkiego najlepszego życzę;)

Bardzo skrupulatny, sprawny i rzeczowy chirurg. Znakomicie wyszkolony. Kolejka pacjentów na kilka miesięcy w przód , którzy wolą poczekać na zabieg\wizytę u dr Wojciecha Korejby, mówi sama za siebie.

którzy wolą poczekać na zabieg\wizytę
u dr Wojciecha Korejby, mówi sama za siebie.

Najlepszy i najcieplejszy lekarz z jakim sie spotkalam w mojej dlugoletniej chorobie. Oddany pacjetom i pomocny w kazdej chwili. Troskliwy cierpliwy ( ogromny szacunek za cierpliwosc do Mnie :) ). Polecam nie znam nikogo tak dobrego i oddanego.

Wspaniały, troskliwy lekarz, którego mogę polecić w 100% z czystym sumieniem. Bardzo ludzkie podejście do pacjenta przy jednoczesnej fachowości i rzetelności w leczeniu.

Wspaniały człowiek, o wielkim sercu takich lekarzy juz nie ma,duża wiedza, fachowosc, polecam w 100%!!!!!

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog Kielce"?

Selmedic
Chęcińska 14a