dr n. med. Wojciech Maciej Grzybowski

Ginekolog położnik, Ginekolog

Małgorzata

02.01.2017

Najlepszy lekarz w mieście! Dokładny, rzeczowy,kompetentny, bardzo starannie przeprowadza usg, poświęca pacjentce dużo uwagi wizyta średnio trwa ok. 1,5 h , odpowiada na wszystkie pytania. Szczególnie polecam do prowadzenia ciąży!

elżbietka

29.03.2015

bardzo dobry gin, robiłam u niego badania prenatalne i tak mi się spodobało że przeniosłam się do boramedu. jestem bardzo zadowolona z opieki medycznej!

BasiaZ.

15.03.2015

delikatny, rzeczowy i pomocny lekarz. Prowadzi moją ciążę, która nie jest łatwa a odnoszę wrażenie że ten czas mimo stresów i zmartwień jest na prawdę pod niezłą opieką... a maluszek zdrowy jest i to najważniejsze!

Adrianna

11.03.2015

Bardzo miły lekarz, zna się na rzeczy. Poszłam do niego z moją jedną z pierwszych wizyt kontrolnych i jestem bardzo zadowolona ! Obawiałam się reakcji na moje problemy,ale miło było zaskoczona. Udzielił mi wiele cennych rad i na pewno odwiedzę go jeszcze wiele razy :)

Emenka

03.02.2015

świetny ginekolog, zwłaszcza jeśli chodzi o badania prenatalne, bardzo dobrze przygotowany i korzysta z bardzo dobrego sprzętu, piękne zdjęcia usg wychodzą :) :) :)

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Gdańsk"?

Maciej Boćkowski

Klif-Med
Gdynia, ul. Wrocławska 63

MEDOKIN
ZWM 12
Szpital św. Wojciecha
al. Jana Pawła II 50
Gdańsk
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "STAR*MED"
Piecewska 25/6

lek. med.