dr n. med. Wojciech Maciej Grzybowski

Ginekolog, Ginekolog położnik

Podczas wizyty czuć pełen profesjonalizm i wielkie doświadczenie. Wizyta przebiega bez pośpiechu, szczegółowy wywiad, wnikliwe badanie. Pan doktor cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, wyjaśnia problemy i wątpliwości. Wszystko odbywa się w przyjaznej, spokojnej atmosferze. Jestem bardzo zadowolona z wizyt, serdecznie polecam.

Super lekarz. Godny polecenia wszystkim kobietom. Spokojny, dokładny, profesjonalny, empatyczny. Badanie USG- nigdy nie miałam tak drobiazgowego i wnikliwego. Doktor nie zlekceważył żadnej mojej obawy, cierpliwie tłumaczył i objaśniał. Polecam!

Bardzo dobry ginekolog. Badania usg wykonuje z pasją jest wnikliwy . Wizyty u Pana Doktora to czysta przyjemność .

Bardzo dobry ginekolog. Badania usg wykonuje z pasją jest wnikliwy .
Wizyty u Pana Doktora to czysta przyjemność .

Bardzo dobry ginekolog. Badania usg wykonuje z pasją jest wnikliwy .
Wizyty u Pana Doktora to czysta przyjemność .

Bardzo polecam. Jestem długoletnią pacjentką doktora Grzybowskiego i nigdy się nie zawiodłam. Profesjonalizm, dokładność, ogromne doświadczenie oraz indywidualne podejście do pacjenta.

Bardzo kompetentny. Z cierpliwością i wyrozumiałością tłumaczy wszelkie zapytania czy obawy. Wizyta z usg na bardzo wysokim poziomie Pełne zaufanie do doktora od wielu lat.

Jestem pacjentką Pana Doktora kilkanaście lat. Pragnę polecić Doktora Grzybowskiego - kompetentny, profesjonalny, dokładny, o wszystko można zapytać, wszystko starannie wyjaśnia - poświęcając bardzo dużo czasu na wizycie. Warto skonsultować wynik USG wydany w innym gabinecie - tak było w moim przypadku. Świetny specjalista, ze znakomitym podejściem do pacjenta.

Pan Doktor jest bardzo dobrym specjalistą. Jest osobą wnikliwą,pełen profesjonalizm. Jeżeli coś trzeba wyjaśnić to tylko Doktor Grzybowski. Badanie Usg tylko w gabinecie u Doktora. Serdecznie polecam wszystkim kobietom

Jeżeli coś trzeba wyjaśnić to tylko Doktor Grzybowski.
Badanie Usg tylko w gabinecie u Doktora.
Serdecznie polecam wszystkim kobietom

Najlepszy, najbardziej profesjonalny lekarz. Ogromna wiedza indywidualne podejscie i zrozumienie. Sama przeszłam bardzo dużo, a każda z moich ciąż była zagrożona. Doktor Grzybowski i jego profesjonalne zaangażowanie w prowadzenie ciąż sprawiło że dzis jestem szczęśliwą mamą!

Najlepszy lekarz w mieście! Dokładny, rzeczowy,kompetentny, bardzo starannie przeprowadza usg, poświęca pacjentce dużo uwagi wizyta średnio trwa ok. 1,5 h , odpowiada na wszystkie pytania. Szczególnie polecam do prowadzenia ciąży!