lekarz Wojciech Mleczko

Cytolog, Ginekolog położnik, Ginekolog

Świetny i godny polecenia lekarz. Jedyne czego nie lubie to nie rozpoznawanie swoich pacjentek np. w szpitalu

Mój lekarz od 6 lat,prowadził moją ciąże i zawsze miał czas oraz ochotę to ponawiane pytania i wątpliwości...słuchał,tłumaczył,pocieszał i nigdy nie dał mi odczuć,że jestem tylko jedną z wielu jego pacjentek-po wejściu do jego gabinetu liczę się tylko ja i mój powód dla,którego się tam znalazłam.Czasem wizyta trwa 5 min.a czasem 55...! Ale nigdy nie dał mi odczuć,że nie mam poczucia czasu... (choć czasem malowało się na jego twarzy duże zmęczenie) a ja mogłam uzyskać wyczerpującą odpowiedz na zadane pytania.Polecam -lepszego ginekologa w Zawierciu nie ma! Mam porównanie-reszta specjalistów mi nie pomogła gdy tego potrzebowałam.

Bardzo dobry lekarz, profesjonalista. Zrobił dla mnie o wiele więcej niż wynika to ze zwykłego obowiązku. Polecam całym sercem i życzę mu wszystkiego dobrego.

Lekarz godny polecenia , prowadził całą moją ciążę i jestem zadowolona z jego opieki

Jeśli chodzi o wizyty kontrolne lub wizyty w czasie ciąży jest ok. Gorzej jeśli się pojawi jakiś problem, jak u mnie problemy z stanem zapalnym. Wtedy już pomóc nie potrafi.

Wciąż poszukujesz "Cytolog Zawiercie"?

Zbigniew Wudarczyk

Jaśminowa 21