Ginekolog Zawiercie

42-400 Zawiercie

Mieszkam od 15 lat w Niemczech, ale zawsze w czasie pobytu w Polsce odwiedzam mojego ulubionego ginekologa.
Zawsze miły, delikatny, kompetentny. Mam porównanie z lekarzami miejscowymi.
Polecam dra Micinskiego

Zawsze miły, delikatny, kompetentny. Mam porównanie z lekarzami miejscowymi.
Polecam dra Micinskiego

Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Marek Szczygłowski

USG, Anestezjolog

ZAKŁAD LECZNICTWA AMBULATORYJNEGO
PIŁSUDSKIEGO 80
42-400 Zawiercie

dr Szczygłowski godny polecenia zaufany lekarz jestem u niego już kilka lat pod stała opieka i sobie chwale podejście i jego kompetencje lekarz z najlepsza opinia na terenie Zawiercia Poręby .

Opinia dodana przez: dagmara

Zawiercie

bardzo dobry lekarz, przede wszystkim zaskoczył mnie zainteresowaniem na temat przeprowadzonych badań i kierowaniem na nie !

lekarz Wojciech Mleczko

Ginekolog położnik, Ginekolog

42-400 Zawiercie

Świetny i godny polecenia lekarz. Jedyne czego nie lubie to nie rozpoznawanie swoich pacjentek np. w szpitalu

Szpital powiatowy

42-400 Zawiercie

Chodzę do doktora już od pewnego czasu. Wg mnie jest bardzo dobrym specjalistą. Odpowie na każde nurtujące mnie pytanie. Wyjaśni co, jak i gdzie. Jest konkretny i rzeczowy. Humorem też potrafi rozbawić. Jest serdeczny i miły wobec pacjentek, nie dziwię się, że ustawiają się do niego kolejki :)

Opinia dodana przez: Magdalena

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej- Zespół Prywatnych Gabinetów Lekarskich
Wojska Polskiego 48
42-400 Zawiercie

dzieki doktorkowi mam sliczna coreczke przekazał mnie w dobre rece i ok zakonczyl ciaze.dzieki

lekarz Maria Bieniec

Ginekolog położnik, Cytolog

Ultrasonografia
Miodowa 6
42-400 Zawiercie

Pani dr Bieniec to osoba uprzejma z bardzo dużą wiedzą. Korzystam z usług Pani dr od czerwca 2012 i od tej pory byłam już trzykrotnie. Za każdym razem Pani dr poświęciła mi tyle czasu ile wymagało wyjasnienie moich dolegliwości. Gabinet w Zawierciu nowoczesny, bardzo czysty i profesjonalnie urządzony. Otrzymałam recepty na leki co prawda bardzo drogie ale tylko i wyłącznie na moją prośbę ponieważ tego typu leczenie jest nowością, a Pani dr z góry uprzedziła mnie że jest to kosztowne leczenie. Dlatego nie potwierdzam, że Pani dr wypisuje drogie leki,poprostu proponuje najnowocześniejsze terapie, które nie są jeszcze refundowane, a mogą dobrze rokować. Myślę drogie Panie, że nie jedna z Nas wydałaby forunę żeby tylko wyzdrowieć. Cena wizyty uzależniona jest od dodatkowych zleceń typu cytologia czy wymazy itp od 100-150 zł, w innych zawierciańskich gabinetach jest o wiele drożej!!!!
Jestem bardzo zadowolona z usług Pani dr Bieniec.
Anita M

Jurajskie Centrum Medyczne
11 Listopada 2-4
42-400 Zawiercie

Nie wiem skąd tyle niepochlebnych opinii na temat pana Jedynaka. Byłam u niego kilka razy na kasę chorych, później raz prywatnie i nie zauważyłam żadnej różnicy w traktowaniu. Dla mnie nie był ani chamski ani niemiły. Dokładnie mi wszystko wytłumaczył, odpowiadał na każde moje pytanie, ja jestem z niego zdecydowanie zadowolona.

42-400 Zawiercie

Na pierwszy rzut oka wydaje się miłą kobietą, lecz to tylko pozory. Trafiłam na Panią doktor w szpitalu. Lekceważąco odniosła się do mnie gdy poszłam z nią porozmawiać w ważnej dla mnie sprawie po usunięciu ciąży poza macicznej. Jej odpowiedz na moje pytanie czy mam zrobić jakieś badania i gdzie wykonać, mnie rozwaliła. Witki opadły.

Odpowiedz Pani Dr : "a po co, przecież ma pani jeszcze jeden jajnik" - paląc papierosa w pokoju lekarskim. (od kiedy w szpitalu można palić?? - do tego smród dymu roznosił się po całym oddziale)

Może dramatyzuje, ale co to za odpowiedz.? Ledwo co mnie kroili, dziura w brzuchu, jajnik i jajowód ledwo pozszywany - a ona tak cisnienie mi podniosła. Wg mnie lekarz z niej niekompetentny, bez podejścia, uprzejmości też jak na lekarstwo. Nie polecam.

Opinia dodana przez: Magdalena

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej- Zespół Prywatnych Gabinetów Lekarskich