lekarz Paweł Jedynak

Ginekolog położnik, USG, RTG

3,3
3,4
3,5

Nie wiem skąd tyle niepochlebnych opinii na temat pana Jedynaka. Byłam u niego kilka razy na kasę chorych, później raz prywatnie i nie zauważyłam żadnej różnicy w traktowaniu. Dla mnie nie był ani chamski ani niemiły. Dokładnie mi wszystko wytłumaczył, odpowiadał na każde moje pytanie, ja jestem z niego zdecydowanie zadowolona.

A ja jestem bardzo zadowolona. Miły, zdecydowany, kompetentny, skuteczny. Moze ktoś trafił na jego zmęczenie czy złe samopoczucue , ale myslę , ze jak ktoś jest dobry fachowcem i dużo pracuje to lepiej mu czasem wybaczyć zły humor niż chodzić do miłego , ale nie znającego się na rzeczy. Swietne jest to , ze zawsze bez patrzenia do karty pamięta szczegoły.

miewa różne humory, lubi majętne pacjentki, zdarza mu się kłamać. Generalnie pacjentki z prywatnego są dużo lepiej przez niego traktowane. Moją ciąże poprowadził ok i nie mogę mu nic zarzucić , ale obserwowałam jego podejście do pacjentek w szpitalu, które były z "państwówki", dla mnie było oburzjące.

miewa różne humory, lubi majętne pacjentki,
zdarza mu się kłamać. Generalnie pacjentki z prywatnego
są dużo lepiej przez niego traktowane.
Moją ciąże poprowadził ok i nie mogę mu nic zarzucić ,
ale obserwowałam jego podejście do pacjentek w szpitalu,
które były z "państwówki", dla mnie było oburzjące.

U pana doktora Pawła Jedynaka byłam dwa razy i sądze,że o te 2 razy za dużo.Brakuje mu kultury osobistej,swoje pacjentki z Narodowego Funduszu Zdrowia traktuje bardzo zle,krzyczy na pajentów,jest nieuprzejmy,arogancki.Strach zapytać go o cokolwiek,bo może odpowiedzieć sarkastycznie.Nie szanuje swoich pacjentek.Woli porozmawiać ze znajomym przez komórkę,a swoją pacjentkę ignorować.Nikomu nie polecam wizyty u niego.To jest najgorszy ginekolog jakiego poznalam w całym moim życiu.Odechciewa się żyć przez takich lekarzy.

Kompetentny, empatyczny, doskonały fachowiec i specjalista

Kompetentny, empatyczny, doskonały fachowiec i specjalista

doskonaly fachowiec dzieki ktoremu dalej ciesze sie zdrowiem i zyciem

doskonaly fachowiec dzieki ktoremu dalej ciesze sie zdrowiem i zyciem

Dziwię się że tacy ludzie wykonują zawód lekarza.Takiego chamstwa i prostactwa wobec pacjentek w życiu nie widziałam. To jakiś absurd że ten człowiek jest w dalszym ciągu wpuszczany na oddział.Jego praca nie jest związana ze sprzedażą luksusowych samochodów( bo wtedy nie sprzedałby żadnego ) tylko ma ścisły związek z życiem i zdrowiem kobiety i ich maleńkich dzieci.Zwracam się do przełożonych : zróbcie COŚ Z TYM PROBLEMEM bo tak dalej byc nie powinno.

Lekarz powinien być uprzejmy, a nie na samym początku pokazywać swoją wyższość, bo z czym jesteśmy gorsi My Pacjenci ?