dr n. med. Wojciech Niemczyk

FANTASTYCZNY!!! Polecam go każdej kobiecie.

FANTASTYCZNY!!! Polecam go każdej kobiecie.

pierwsza inseminacja bez jakichkolwiek badań hormonalnych, z marszu, czy tak postępuje doświadczony i bardzo dobry lekarz?

kobiety ja mam barzo dobre zdanie o doktorze Niemczyku.Staralam sie 12 lat o dziecko i on mi pomogl spelnic moje marzenie . Napewno jak bede w polsce to mu podziekuje osobiscie

od lat bylismy klientami u P.Doktora. Jestesmy przekonani z Żona iz faktycznie P.Niemczyk jest pazerny na pieniadze,celowo zwodzi pacjentki/nie mówi całej prawdy o dolegliwościach i metodach ich leczenia/zwlaszcza jezeli ktos jest nie doinformowany!Wiemy to po konsultacjach z innymi lekarzami. Zdecydowanie nie polecamy-wiadomo..budowa nowej kliniki tez kosztowała!

Poznałam wielu lekarzy,u Niemczyka jestem od 12 lat.Informuje wyczerpująco,jest b.delikatny -założenie wkładki to majstersztyk.W kontakcie przemiły.Prowadził moją ostatnią - trzecią ciążę.Dość późna,ale byłam w dobrych rękach.Mój mąż również był pod wrażeniem.Kultura i takt.Jeśli chodzi o punktualność, to wynika chyba z dużej ilości pacjentek.Trzeba sobie zarezerwować więcej czasu.Polecam paniom.Na pewno zaprowadzę córki.

zaprowadzę córki.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Opole"?

Marek Tomala

GMW