lek. med. Wojciech Piwek

2,8
2,9
2,4
Dodaj opinię Umów wizytę

Dla mnie znakomity specjalista, zna się dobrze na swojej pracy i w moim przypadku po skomplikowanym wypadku pomógł bardzo, zarówno medycznie jak i swoją kulturą osobistą i pogodnym, dodającym otuchy podejściem.

Konowal w pelnym slowa znaczeniu nie rozpoznal schorzenia tylko kasa sie liczy .N ie polecam !!!!!!

Lekarz świetny! Bardzo uprzejmy i sympatyczny. Doskonale zna się na rzeczy i na swoim fachu. Pomógł mi bardzo. Rzetelny i kompetentny. Naprawdę godny polecenia.

Beznadziejny pod każdym względem.Zrobił mi z siostry kalekę.I na pewno tego mu nie odpuścimy.Konował!

Wielki "pan lekarz", który pewnie nie nadawałby się nawet do ścierania posadzki w przychodni, w której przyjmuje (zresztą prywatnie). Można do niego iść tylko jeśli nie ma się co robić z forsą. Drugi ortopeda, do którego się udałam, złapał się za głowę jak usłyszał, że "dr" Piwek "nie widzi różnicy" pomiędzy zdrową lewą nogą i prawą opuchniętą jak balon. Jednak to "niewidzenie" różnicy 100 zł kosztowało... Brawo panie "doktorze"!

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Rzeszów"?

SPZOZ NR1 w Rzeszowie
Szpital Miejski im. Jana Pawła II ul. Rycerska 4
35-051 Rzeszów
SP ZOZ w Nowej Dębie
Nowa Dęba ul.M.C.Skłodowskiej 1a
Nowa Dęba
Rzeszów
Szpital PRO-FAMILIA sp. z o.o.
ul. Witolda 6 B
35-303 Rzeszów
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Rehabilitacyjno-Medyczne "REH-MEDIQ"
ulica Orkana 5
36-020 Tyczyn