Wojciech Sandecki

Do doktora Sandeckiego trafiłam z polecenia koleżanki i nie żałuję. Jest dobrym specjalistą, gorąco polecam

W 2012 rodziłam podczas dyzuru doktora.Podjął natychmiastową decyzję o cesarce, miałam stan przedrzucawkowy , stan zagrazający zyciu i zdrowiu, dzięki doktorowi wszystko poszło dobrze . Naprawdę moge polecić takiego specjalistę.

witam! z czystym sumieniem mogę polecić Pana Sandeckiego! uprzejmy, szarmancki (i to nie kwestia opłaty za wizytę, bo chodziłam wcześniej też prywatnie do innego lekarza - niebo a ziemia!). Wypytuje dosłownie o wszystko, każdy szczegół ma dla niego znaczenie, nie tylko data ostatniej miesiączki. Uprzejmy - powiesi płaszcz, otworzy drzwi. Kobietki nie zastanawiajcie się tylko umówcie się na wizytę do tego właśnie doktora! Zatłoczona poczekalnia oraz zdjęcia maluszków na ścianie mówią same za siebie ;)

Dr Sandecki prowadził moją pierwsza ciaże.Nie tylko wspaniały lekarz ale i dobry,ciepły człowiek.Najnowszy sprzet i doskonała wiedza.Polecam KAZDEJ

Uważam, że doktor Sandecki jest zarówno wspaniałym człowiekiem jak i lekarzem. Dr prowadzi moją pierwszą ciąże i jestem bardzo zadowolona:-)przy nim nie mam żadnych obaw. Zarówno ja i moja córcia czujemy się bezpieczne:-)Jest konkretny i rzeczowy. Także polecam wszystkim Panią tego lekarza bo uwierzcie mi, że nie znajdziecie lepszego. Widać,że jest lekarzem z powołania,który jest świetnym specjalistą w swoim fachu ale również dobrym psychologiem. I to jest lekarz! Mama i Julka:-)

Mama i Julka:-)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Zielona Góra"?

Robert Wasiński

Centrum Rehabilitacji mgr Jolanta Szajkowska
Srebrna Góra 1F
66-600 Krosno Odrzańskie

Arkadiusz Bartkiewicz

ALDEMED Poradnia Ginekologiczno - poloznicza (Fila Zastal)
ul. Sulechowska 4a
Zielona Góra