Wojciech Sandecki

Jest bardzo dobry i koniec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jest bardzo dobry i koniec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zdecydowanie polecam dr.Sandeckiego.Jest kompetentnym i doswiadczonym lekarzem.Zawsze znajduje czas dla swojej pacjentki-zarowno w gabinecie lekarskim,jak i w szpitalu.Badania ginekolog.wykonuje delikatnie.Ma nowoczesnie wyposazony gabinet.Jest milym czlowiekiem,przy ktorym szybko znika stres i napiecie zwiazane z badaniem.Prowadzil mi 2.ciaze.I teraz jako doswiadczona mama nadal jestem jego pacjentka.Polecam bardzo!!!!!!

Z usług doktora jestem w pełni zadowolona. Polecam go wszystkim. Doktor jest konkretny, wyrozumiały, wzbudza w pełni zaufanie. Nigdy sie nie spieszy. Ogromnym plusem jest fakt, iz doktor pracuje w zielonogórskim szpitalu, Minusem jest to, że bardzo długo czeka sie na wizyte, mimo wcześniej ustalonej godziny.

Poczekalnia pełna pacjentek, co mówi samo za siebie. Jestem jego pacjentką już 10 lat.

Dobry i fachowy lekarz, polecam. Jak najbardziej spełnia moje oczekiwania, na pewno polecam Go znajomym gdyz wzbudza zaufanie i wyglada na uczciwego lekarza. Choc jedynym mankamentem jest fakt, że trzeba czekac pod jego gabinetem czasem nawet dobre 2 godziny i to znaczy ze poświeca duzo czasu swoim pacjętka nie na czas.