Wojciech Wróbel

Kardiolog

Lekarz z powołania,sympatyczny,życzliwy,z profesjonalnym podejściem do pacjenta.Żadko spotyka się takiego lekarza.Polecam wszystkim.

Bardzo dobry lekarz , uważam że jedyny , który w pełni zasługuje na objęcie stanowiska ordynatora po równie wybitnym kardiologu śp Andrzeju Hoffmannie

śp Andrzeju Hoffmannie

PIERWSZY RAZ, NO MOŻE DRUGI MIAŁAM DO CZYNIENIA Z DOKTOREM O TAKIM PODEJŚCIU DO PACJENTA - DOSŁOWNIE "DOKTOR JUDYM", CHCĘ ZAZNACZYĆ, ŻE TYM DRUGIM BYŁ ŚP. TATA DOKTORA O SPECJALNOŚCI PEDIATRA. DOBRO I MIŁOŚĆ DO DRUGIEGO CZŁOWIEKA TE JEDNE Z NAJWAŻNIEJSZYCH WARTOŚCI, KTÓRYMI KIERUJE SIĘ DOKTOR WRÓBEL W SWOJEJ PRACY.

Dr Wróbel to wspaniały lekarz, doskonale znający się na tym co robi. Prawdziwy lekarz, wykonujący swój zawód z powołania i niosący przede wszystkim pomoc potrzebującym go pacjentom.

Lekarz z powołania. Ściągnięty w nocy przez dyżurujący personel szpitala wykonał zabieg, który uratował mi życie. Rzeczowo poinformował rodzinę o moim stanie nie pozostawiając żadnych niedomówień. Pozostaje mi tylko dziękować Bogu, że trafiłem w jego ręce.

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Bydgoszcz"?

wojewócki szpital bydgoszcz
Bydgoszcz

Świętego Mikołaja 16
88-100 Inowrocław
sanitas
Bydgoszcz
Kościuszki 15a/17
85-079 Bydgoszcz

NZOZ Centrum Medyczne "Zachód"
85-429 Bydgoszcz
ulica Powstańców Warszawy 6A/131