dr n. med. Zbigniew Cymerys

Ginekolog, Androlog

Polecam. Konkretny lekarz. Byliśmy z mężem zbadać nasienie. Dowiedzieliśmy się bardzo dużo rzeczy. Bardzo dużo czasu nam poświęcił. I na pewno wzbudził nasze zaufanie.

Dzięki dr Cymerysowi mam dwoje wspaniałych dzieci. To on pierwszy na wizycie w szpitalu powiedział mi,że powinnam się leczyć jeśli chcę mieć dzieci. Wcześniej byłam na wizycie też prywatnej u prof. z tej samej kliniki ale on nie spełniał moich oczekiwań- zawęził się jedynie do rozwiązania konkretnego problemu a był to lekarz na prawdę znany. Doktor Cymerys to fachowiec, ciepły i wspaniały człowiek. W razie potrzeby zawsze kieruje do kliniki. Piszę w czasie teraźniejszym a byłam u niego ostatnio 5 lat po szczęśliwym porodzie mojego 2 dziecka. Nie chodzę teraz ...

Cymerys to fachowiec, ciepły i wspaniały człowiek. W razie potrzeby zawsze kieruje do kliniki. Piszę w czasie teraźniejszym a byłam u niego ostatnio 5 lat po szczęśliwym porodzie mojego 2 dziecka. Nie chodzę teraz do niego (nie wiem nawet czy przyjmuje jeszcze)tylko dlatego, że mieszkam dość daleko od Poznania a cytologię zrobić umie chyba każdy. Dodam jeszcze,dla niektórych może być to ważne, że jest człowiekiem głęboko wierzącym, ufającym Matce Bożej. Na pielgrzymce do Meksyku (chyba) modlił się za swoje pacjentki aby te ,które chcą zaszły w ciążę i ja byłam kolejną z tych, którym się to udało. Dziękuję Panie Doktorze!!!!
Doktor Cymerys jest też andrologiem, więc chyba umie pod mikroskopem ocenić żywotniść plemników - drogi Anonimie

Anka

Byliśmy z mężem pacjentami doktora Cymerysa przez 8 miesięcy. Zaprzestaliśmy wizyt kiedy to kolejny raz przekonaliśmy się, że to jedynie strata naszego czasu, pieniędzy i mojego zdrowia. Trafiliśmy do lekarza z problemem zajścia w ciążę przez ponad 1,5 roku. Ponieważ u mnie owulacja i jajeczkowanie ok., lekarz zalecił badanie męża. Wykonał je u siebie w gabinecie „na oko” pod mikroskopem. Wyniki badań odnotował w swoim zeszycie, nie podając nam żadnych dokładnych parametrów ejakulatu. Kiedy rok później, już i innego lekarza androloga mąż wykonał to samo badanie, otrzymał dokładny wynik na ...

Trafiliśmy do lekarza z problemem zajścia w ciążę przez ponad 1,5 roku. Ponieważ u mnie owulacja i jajeczkowanie ok., lekarz zalecił badanie męża. Wykonał je u siebie w gabinecie „na oko” pod mikroskopem. Wyniki badań odnotował w swoim zeszycie, nie podając nam żadnych dokładnych parametrów ejakulatu. Kiedy rok później, już i innego lekarza androloga mąż wykonał to samo badanie, otrzymał dokładny wynik na dwóch stronach A4, z podanymi wszystkimi istotnymi parametrami. Wynik ten zawsze możemy mieć przy sobie, konsultując się z jakimkolwiek lekarzem.
Dr Cymerys na jednej z wizyt zalecał wykonanie u siebie w gabinecie badania na przenikliwość plemników przez śluz, czego potem i tak nie zrobił. Zalecił współżycie, mówiąc że wszystko w porządku, a na wszelki wypadek przepisał Duphaston. Na moją prośbę skierowania mnie na badanie poziomu hormonów, stwierdził, ze nie ma takiej potrzeby. Zanim zaczełam brac przepisany Duphaston miałam regularne okresy i owulacje. Po Duphastonie okres mi się kompletnie rozregulowal. Sluzu owulacyjnego nie było wcale. Na moje dolegliwości i zaobserwowane zmiany lekarz zareagował lekceważąco, stwierdzając, ze Duphaston zadziałal prawidłowo. Lekarz zdecydowal, ze w naszym przypadku najlepsza będzie inseminacja, która on sam może przeprowadzic. Jako przygotowanie do inseminacji przepisal mi 3 rozne leki hormonalne. Nadal bez zbadania poziomu hormonów. Efektem były spore problemy z krążeniem i ogólnym samopoczuciem ogólne rozchwianie gospodarki hormonalnej i zaburzenia cyklu. Odstawiłam leki, lekarza i przez 3 miesiace leczyłam się innymi, sprawdzonymi wczesniej metodami. Do doktora Cymerysa nie mam zamiaru już wiecej się wybierac.
Od dłuższego już czasu leczymy się u innego lekarza. Prowadzenie od samego początku prawidłowe. Wreszcie zrobiono mi wszystkie ważne badania, w tym m.in. HSG, które wykazało niedrożność jajowodów. To skandal, że dr Cymerys byl gotow do przeprowadzenia w moim przypadku inseminacji przy niedroznych jajowodach i bez innych istotnych badan. Ze przepisywal hormony nie znając poziomu moich hormonow, przez co nie tylko nie przybliżył mnie i mojego męża do upragnionej ciazy, ale wrecz utrudnil i znacznie oddalil w czasie.

Zbigniew Cymerys to zdecydowanie najlepszy ginekolog jakiego znam,polecam wszystkim znajomym tego lekarza.dzieki niemu mam kompletna rodzine.