lekarz Zbigniew Polak

Chirurg ogólny

Profesjonalizm, empatia i serdecznosc - to cechy, ktore charakteryzuja tego chirurga.Polaczenie tych cech u chirurgow jest rzadkoscia. Dlatego uwazam, ze dr Polak jest lekarzem i czlowiekiem wyjatkowym. Polecam!

Wspaniały lekarz i człowiek. Jestem pełna uznania dla P.doktora i bardzo zadowolona, że trafiłam pod opiekę świetnego fachowca. Serdecznie pozdrawiam również cały personel chirurgii ogólnej Szpitala Wojewódzkiego w Opolu (ul. Kośnego) i świetne dziewczyny z zespołu pielęgniarskiego.

Moje słowa,to za mało aby opisać Pana Doktora, po prostu anioł nie człowiek.Rzetelny,kompetentny,doskonały specjalista.

Niesamowicie otwarty kontakt z pacjetem.sama rozmowa z tym lekarzem dodaje sił i niweczy strach.WSPANIAŁY SPECJALISTA.POLECAM

Super lekarz polecam:-) można się z nim pośmiać na wszystkie pytania odpowiada z uśmiechem na twarzy aż pacjent lepiej się czuje w szpitalu:-)pozdrawiam doktorka

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Opole"?

Szpital MSW

Prywatny Gabinet Chirurgiczny