lek. dent. Zbigniew Szlacheta

Zrobił coś że się więcej uśmiecham. Jest najlepszym dentystą u jakiego byłem kiedykolwiek Dziękuję..

Zrobił coś że się więcej uśmiecham.
Jest najlepszym dentystą u jakiego byłem kiedykolwiek
Dziękuję..

Doskonały lekarz! Zęby leczy tak jakby robił to zawodowo. Powinno mu się płacić za tą pracę. Jeśli ktoś miałby zastąpić Niedzielskiego na stanowisku Ministra Zdrowia to właśnie on! Paganini stomatologi, Mozart ekstrakcji i Bach kanałowego. Jeśli nie chcecie wydawać pieniędzy na rwanie zębów u kowala to zróbcie to u doktora!

Przepraszam Pana Zbigniewa Szlachete, lekarza stomatologa w związku z wpisem którego dokonałam w dniu 18.10.2019 na stronie www.rankinglekarzy.pl oświadczam, że treści które zamieściłam we wpisie były całkowicie niezgodne z prawdą, bardzo żałuję, że tak postąpiłam i proszę o wybaczenie Pana doktora Zbigniewa Szlachete, oświadczam także, że nigdy więcej nie popełnie podobnego czynu. Oświadczam również, że wysoko oceniam umiejętności pana doktora i dlatego wiele razy korzystałam z jego usług. Jednocześnie dokonuje sprostowania ocen zamieszczonych pomyłkowo w dniu 09.10.2020 które zgodnie z moją opinią przedstawiają się w sposób następujący 5/5. Beata Czerny.

Beata Czerny.

Przepraszam Pana Zbigniewa Szlachete, lekarza stomatologa w związku z wpisem którego dokonałam w dniu 18.10.2019 na stronie www.rankinglekarzy.pl oświadczam, że treści które zamieściłam we wpisie były całkowicie niezgodne z prawdą, bardzo żałuję, że tak postąpiłam i proszę o wybaczenie Pana doktora Zbigniewa Szlachete, oświadczam także, że nigdy więcej nie popełnie podobnego czynu Beata Cz.

Jestem bardzo zadowolony z metod leczenia Pana doktora. Uratował mi zęba, którego inni stomatolodzy przeznaczyli do usunięcia. Polecam tego lekarza.

Pan doktor jest bardzo dobrym stomatologiem, uratował mi zęby które inny dentysta przeznaczył do wyrwania, bardzo polecam, to profesjonalny lekarz!

Jak dla mnie Pan Doktor jest bomba - wysłucha co się do niego mówi, doradzi. Mogę go polecić - Lekarz który dba o dobro pacjenta. POLECAM

Jak dla mnie Pan Doktor jest bomba - wysłucha co się do niego mówi, doradzi.
Mogę go polecić - Lekarz który dba o dobro pacjenta.
POLECAM

Pan doktor jest bardzo doświadczonym lekarzem, używa najlepszych materiałów i najnowoczesniejszego sprzętu, zdecydowanie polecam

Bardzo dobry lekarz, godny poelecenia, podchodzi do pacjenta indywidualnie. Naprawde jestem zadowolony z wykonanej uslugi.