lek. dent. Zbigniew Szlacheta

Pan doktor jest bardzo dobrym stomatologiem, uratował mi zęby które inny dentysta przeznaczył do wyrwania, bardzo polecam, to profesjonalny lekarz!

Jestem bardzo zadowolony z metod leczenia Pana doktora. Uratował mi zęba, którego inni stomatolodzy przeznaczyli do usunięcia. Polecam tego lekarza.

Jak dla mnie Pan Doktor jest bomba - wysłucha co się do niego mówi, doradzi. Mogę go polecić - Lekarz który dba o dobro pacjenta. POLECAM

Jak dla mnie Pan Doktor jest bomba - wysłucha co się do niego mówi, doradzi.
Mogę go polecić - Lekarz który dba o dobro pacjenta.
POLECAM

lekarz ma swietne metody leczenia.calkowicie bezbolesnie. Mily doswiadczony. Moje zeby byly zniszczone awygladaja jakby dopiero wykielkowaly. 100/100

Pan doktor jest bardzo doświadczonym lekarzem, używa najlepszych materiałów i najnowoczesniejszego sprzętu, zdecydowanie polecam

Bardzo dobry lekarz, godny poelecenia, podchodzi do pacjenta indywidualnie. Naprawde jestem zadowolony z wykonanej uslugi.