Zbigniew Szymoniak

Dziewczyny zapewniam Was, że kto trafi do doktora Szymoniaka więcej już szukać innego lekarza ginekologii nie będzie! Pan doktor to profesjonalista w każdym tego słowa znaczeniu. Stawia konkretne i trafne diagnozy. Przede wszystkim dokładnie wyjaśnienia wszystko nie złoszcząc się, że jest zapytany. Do tego wszystkiego Pan doktor to dobry, empatyczny i życzliwy człowiek. Podczas wizyty nie patrzy na zegarek. Nie rozumiem w tym momencie komentarzy, że czas wizyty się wydłuża w poczekalni. To akurat świadczy o tym, że Pan doktor każdej pacjentce poświęca tyle czasu ile uznaje za słuszne. Sumując: ja czułam się podczas każdej wizyty bardzo zaopiekowana i pomimo, że z charakteru jestem panikara to u Pana doktora ogarniał mnie spokój i poczucie, że jestem naprawdę w dobrych rękach. Polecam z całego serca Pana doktora Szymoniaka ! Jest najlepszy !

Polecam. Doktor prowadzi moją pierwszą ciąże a ja czuję się bezpiecznie. Zawsze służy dobrą radą. Polecam z czystym sumieniem.

godny zaufania .. bardzo dobre podejście do pacjentki .. trafnie daje diagnozę .. nie mam DO niego żadnych zastrzeżeń ..

jes godny zaufania i polecenia .. moim zdaniem jeden z lepszych specjalistów znam .. ma dobry kontakt z pacjentkami

Bardzo dobry lekarz, polecam! Jestem jego pacjentka od 12 lat. Dwie dobrze prowadzone ciąże. Fachowa opieka, profesjonalizm.

Pan doktor najlepszy, na jakiego trafiłam. Uratowal moją zagrożoną ciążę. Pełne szacunki podejscie do pacjentki. Wszystko dokladnie i jasno tłumaczył, na każde moje pytanie udzielał szczegółowych odpowiedzi. Na prywatnej wizycie byłam raz, ponieważ jestem z Poznania i do przychodni na Polnej miałam bliżej. Absolutnie nie zgadzam sie z opinią o tym, że zależy temu doktorowi na pieniądzach, ponieważ wiele razy chciałam przyjeżdżać prywatnie, a dr uznal ze nie ma takiej potrzeby, i na nfz prowadził moją ciążę. Kiedy trzeba było, to skierowal do szpitala, ciąża od poczatku do końca bardzo uwaznie i bezpiecznie prowadzona. Dzieki temu lekarzowi moja półroczna córeczka leży obok mnie i sie bawi. Dziękuję za opiekę i polecam dr Z. Szymoniaka

Pan Szymoniak skupiony jest tylko na zysku, a co daje mu taką szanse, niekończące się leczenie pacjentki, tak żeby jej nie wyleczyć. Po każdej wizycie zapisywane miałam te same leki, które nie przynosiły poprawy. Na pytanie dlaczego mam pewne dolegliwości, wzdrygnął tylko ramionami. Dobrze że mam porównanie i wiem że nie wszyscy specjaliści mają takie podejście. Nie polecam.

Po każdej wizycie zapisywane miałam te same leki, które nie przynosiły poprawy.
Na pytanie dlaczego mam pewne dolegliwości, wzdrygnął tylko ramionami.
Nie polecam.

Lekarz bardzo niekompetentny. Spotkaliśmy się tylko na jednej wizycie, pan doktor miał potwierdzić moje skierowanie do szpitala. Była to ciąża bliźniacza jednoowodniwa, jednokosmowkowa. Wskazania przy takiej ciąży są takie aby od 26 t.c przebywac w szpitalu. Pan doktor tymczasem stwierdził że nie ma podstaw do skierowania mnie do szpitala a był to już 27 t.c...zachowal się karygodnie dzwoniąc do mojej pani ginekolog w mojej obecności, prawie wyzwał lekarke za jak stwierdził podrzucenie gorącego ziemniaka - czyli mojego trudnego przypadku. W szpitalu spotkałam dziewczynę, która przez zaniedbanie szanownego lekarza urodziła w 29 t.c.

Nie ma odpowiedniej skali by go ocenić. Skandal to mało powiedziane. To nie lekarz tylko naciągacz jakich mało. Ja chodziłam do niego przez 10 lat i bezustannie brałam globulki. Odwieczny problem z zapaleniem,którego tak naprawdę nigdy nie miałam. W końcu poszłam do innego lekarza i okazało się,że nie mam żadnego stanu zapalnego. Jednak to nie jest najgorzej. Moją teściową leczył bardzo długo i co wizytę wymyślał inną chorobę. Przedostatnio powiedział jej,że musi mieć usuniętą macice, a na kolejnej wizycie nawet o tym nie wspomniał, natomiast stwierdził,że ma torbiel na jajniku ...

Jednak to nie jest najgorzej. Moją teściową leczył bardzo długo i co wizytę wymyślał inną chorobę. Przedostatnio powiedział jej,że musi mieć usuniętą macice, a na kolejnej wizycie nawet o tym nie wspomniał, natomiast stwierdził,że ma torbiel na jajniku i umówił ją już na zabieg. Jednak zaniepokiooiloło mnie jego nie zdecydowanie. Namówiłam ją na wizytę u innego lekarza i co się okazało? Jest zupełnie zdrowa. Jednym słowem to naciągacz i konował a nie lekarz. Odradzam wszystkim. Nie pozwólcie robić z siebie wariatek.

leczyłam się u pana szymoniaka jest niesamowicie sympatycznym i miłym człowiekiem jednak robi to dla pieniędzy. dość częste u niego wizyty bardzo wyszczuplają portfel niestety musiałam kontaktować się z innym lekarzem bo pomimo moich uwag nie dostałam zalecenia na wszelkie badania hormonalne i faktycznie wyszła że mam za wysoki poziom prolaktyny. dziwi mnie to że nie skierował mnie na te badania pomimo tego że i tak za wszelkie płaciłam bo żadne nie są refundowane.