Zbigniew Szymoniak

3,6
3,7
3,4
3,4

Pan doktor najlepszy, na jakiego trafiłam. Uratowal moją zagrożoną ciążę. Pełne szacunki podejscie do pacjentki. Wszystko dokladnie i jasno tłumaczył, na każde moje pytanie udzielał szczegółowych odpowiedzi. Na prywatnej wizycie byłam raz, ponieważ jestem z Poznania i do przychodni na Polnej miałam bliżej. Absolutnie nie zgadzam sie z opinią o tym, że zależy temu doktorowi na pieniądzach, ponieważ wiele razy chciałam przyjeżdżać prywatnie, a dr uznal ze nie ma takiej potrzeby, i na nfz prowadził moją ciążę. Kiedy trzeba było, to skierowal do szpitala, ciąża od poczatku do końca bardzo uwaznie i bezpiecznie prowadzona. Dzieki temu lekarzowi moja półroczna córeczka leży obok mnie i sie bawi. Dziękuję za opiekę i polecam dr Z. Szymoniaka

Nie ma odpowiedniej skali by go ocenić. Skandal to mało powiedziane. To nie lekarz tylko naciągacz jakich mało. Ja chodziłam do niego przez 10 lat i bezustannie brałam globulki. Odwieczny problem z zapaleniem,którego tak naprawdę nigdy nie miałam. W końcu poszłam do innego lekarza i okazało się,że nie mam żadnego stanu zapalnego. Jednak to nie jest najgorzej. Moją teściową leczył bardzo długo i co wizytę wymyślał inną chorobę. Przedostatnio powiedział jej,że musi mieć usuniętą macice, a na kolejnej wizycie nawet o tym nie wspomniał, natomiast stwierdził,że ma torbiel na jajniku ...

Jednak to nie jest najgorzej. Moją teściową leczył bardzo długo i co wizytę wymyślał inną chorobę. Przedostatnio powiedział jej,że musi mieć usuniętą macice, a na kolejnej wizycie nawet o tym nie wspomniał, natomiast stwierdził,że ma torbiel na jajniku i umówił ją już na zabieg. Jednak zaniepokiooiloło mnie jego nie zdecydowanie. Namówiłam ją na wizytę u innego lekarza i co się okazało? Jest zupełnie zdrowa. Jednym słowem to naciągacz i konował a nie lekarz. Odradzam wszystkim. Nie pozwólcie robić z siebie wariatek.

Pan Szymoniak skupiony jest tylko na zysku, a co daje mu taką szanse, niekończące się leczenie pacjentki, tak żeby jej nie wyleczyć. Po każdej wizycie zapisywane miałam te same leki, które nie przynosiły poprawy. Na pytanie dlaczego mam pewne dolegliwości, wzdrygnął tylko ramionami. Dobrze że mam porównanie i wiem że nie wszyscy specjaliści mają takie podejście. Nie polecam.

Po każdej wizycie zapisywane miałam te same leki, które nie przynosiły poprawy.
Na pytanie dlaczego mam pewne dolegliwości, wzdrygnął tylko ramionami.
Nie polecam.

Bardzo uprzejmy lekarz z wysoką kulturą. Odpowiada na wszystkie pytania (nie ma pytań których nie można zadać). Polecam.

Lekarz bardzo niekompetentny. Spotkaliśmy się tylko na jednej wizycie, pan doktor miał potwierdzić moje skierowanie do szpitala. Była to ciąża bliźniacza jednoowodniwa, jednokosmowkowa. Wskazania przy takiej ciąży są takie aby od 26 t.c przebywac w szpitalu. Pan doktor tymczasem stwierdził że nie ma podstaw do skierowania mnie do szpitala a był to już 27 t.c...zachowal się karygodnie dzwoniąc do mojej pani ginekolog w mojej obecności, prawie wyzwał lekarke za jak stwierdził podrzucenie gorącego ziemniaka - czyli mojego trudnego przypadku. W szpitalu spotkałam dziewczynę, która przez zaniedbanie szanownego lekarza urodziła w 29 t.c.

leczyłam się u pana szymoniaka jest niesamowicie sympatycznym i miłym człowiekiem jednak robi to dla pieniędzy. dość częste u niego wizyty bardzo wyszczuplają portfel niestety musiałam kontaktować się z innym lekarzem bo pomimo moich uwag nie dostałam zalecenia na wszelkie badania hormonalne i faktycznie wyszła że mam za wysoki poziom prolaktyny. dziwi mnie to że nie skierował mnie na te badania pomimo tego że i tak za wszelkie płaciłam bo żadne nie są refundowane.

Bardzo miły i kompetentny lekarz. Wzbudza duże zaufanie. Poświęca pacjentce wystarczająco dużo czasu aby kompleksowo podejść do leczenia. Jedyną wadą wizyty u Pana doktora jest długi czas oczekiwania w kolejce w poczekalni na wizytę ze względu na to że Pan doktor ma bardzo dużo pacjentek, ale jeszcze nigdy nie spotkałam się z sytuacją żeby ktoś został odesłany z kwitkiem. Jeżeli ktoś potrafi uzbroić się w cierpliwość to ze względu na wiedzę, doświadczenie i kompleksowość leczenia szczerze polecam wizytę u Pana doktora...

Bardzo dobry doktor. Mily, wszystko wytlumaczy. Nie obraza i bardzo szanuje pacjentki! Widac ze nie minal sie z powolaniem wybierajac zawod ginekologa. Bardzo pozytywna osoba.

Bardzo uprzejmy pan.Widac, że zalaży mu na zdrowiu pacjentek.Rzeczowy,wszystko wytłumaczy