prof. dr hab. n. med. Zofia Dudkiewiczprof. dr hab. n. med. Zofia Dudkiewicz - zdjęcie profilowe

prof. dr hab. n. med. Zofia Dudkiewicz

Chirurg szczękowo twarzowy, Chirurg dziecięcy

Dodaj opinię Umów wizytę

Wieloletni pracownik Kliniki Chirurgii Dzieci i Młodzieży w Instytucie Matki i Dziecka. A w latach 1999–2011 jej kierownik. Od 2011 roku kierownik medyczny Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych Formmed.
Od 1973 roku członek Polskiego Towarzystwa Chirurgów Dziecięcych, gdzie w latach 1992–2000 pełniła funkcję Przewodniczącej Sekcji Chirurgii Plastycznej. W 1987 roku została członkiem Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej. Od 1988 roku bierze udział w pracach Eurocleft - ...

Profesjonalista godny naśladowania. Dobre podejście do dziecka jak i dorosłego - wszystko dokładnie omówione i wytłumaczone. Jako rodzic jestem bardzo zadowolona. Polecam

Klasa sama w sobie. Lekarz jak najbardziej z powołania. Fachowość i cała reszta zdecydowanie na TAK:)

Nie wiedzieliśmy co zrobić z wadą naszej córki, różni lekarze rozkładali ręce. Znajoma pediatra powiedziała nam, że jeżeli zabiegu nie podejmie się profesor Dudkiewicz, to w Polsce nie mamy już gdzie szukać. Pojechaliśmy do Babic do Formmedu. Pani Profesor dokładnie wszystko obejrzała i powiedziała, że się musi zastanowić jak to zrobić. Umówiliśmy się na kontakt telefoniczny. Po 2 tygodniach pojawiliśmy się na kolejnej konsultacji, w trakcie której Pani Profesor opowiedziała nam jak zamierza zrobić operację. Ostrzegła, że istnieje możliwość, że nie w pełni uda się zlikwidować wadę, ale zdecydowaliśmy się. Dzisiaj mijają 3 lata od operacji, a my jesteśmy szczęśliwi że się odbyła. Wszystko jest w porządku, a i blizn na buzi córki po dodatkowej dermabrazji praktycznie nie widać. Super lekarz, super szpital. Pięć gwiazdek to za mało.
Szczęśliwi rodzice

Świetny człowiek i lekarz. Naprawde godny zaufania specjalista!!!!!! Dokładnie wyjaśnia wszystkie wątpliwości i ma super podejście. POLECAM

Pani prof,Dutkiewicz pracując jeszcze w IMiDZ w Warszawie wraz z lek.Surowcem operowali naszego syna 2 razy.Jej fachowość,spokój,opanowanie oraz wspaniałe podejście do dzieci i rodziców powinny być wzorem dla wszystkich lekarzy,DZIĘKUJEMY

Wciąż poszukujesz "Chirurg szczękowo twarzowy Warszawa"?

Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
ulica Wynalazek 4

al. Stanów Zjednoczonych 23/14
SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
ul. Konarskiego 13
Otwock
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)