Lekarze Kardiolog interwencyjny internista kardiolog

- 2011

lekarz Zofia Oko-Sarnowska

Św. Trójcy 2 A/1
61-478 Poznań

Zaangażowanie, wnikliwość, takt i szacunek dla pacjenta, cierpliwość w wyjaśniani wszelkich wątpliwości. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Sławomir Szydlik

Centrum Medyczne Szydlik - Med
ul. Złota 4 A
Pajęczno

Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie mają skrzydeł-lecz pasją ich jest serce-dla wszystkich którzy chcą żyć. Pan Doktor Sławomir Szydlik – to super lekarz , polecam go wszystkim, którzy mają problemy z sercem. Wykryje każdą wadę serca, dokładnie bada, tłumaczy , trafnie stawia diagnozę , kieruje do specjalistów ,proponuje dodatkowe badania. Udziela odpowiedzi na pytania-posiada szeroką wiedzę. Lubiany i ceniony .Już na pierwszej wizycie trafnie ocenił stan mojego serca, ...
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Andrzej Skowroński

Centrum Alergologii
Związku Jaszczurczego 22
82-300 Elbląg

Świetny lekarz, z powolania. Umie sluchac i udzielac wyczerpujacej porady. Wykona niezbedne badania, jesli tego wymaga stan pacjenta. Duze doswiadczenie zawodowe. Expert w agnioplastyce. Goraco polecam, szczegolnie tym po zawale.
Opinia dodana przez: Marzanna

dr n. med. Agata Popielarz

Szpital Bielański
Warszawa

Bardzo przyjemna Pani Doktor, szczegółowo przeprowadzony wywiad i jak sie okazało idealna diagnoza. Bardzo ciepła i miła. Usmiechnieta i przyjaznie nastawiona, jak zauwazyłem do kazdego. Z tego co wiem ceniona i bardzo lubiana w srodowisku.

dr n. med. Krzysztof Mrożkiewicz

Czarnieckiego 25
42-100 Kłobuck

Dobry lekarz kardiolog. Zawsze pomoże w chorobach i ich leczeniu. Polecam gorąco pacjentom.

dr n. med. Elwira Metner

ulica Horbaczewskiego 21/34
54-130 Wrocław

Doskonała specjalistka, fantastyczny człowiek. Trafna diagnostyka, 100% skuteczność leczenia.

dr Bożena Leszczyńska-Bolewska

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Świetny lekarz kardiolog, indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta, stawia trafne diagnozy, bardzo miła i uprzejma.
Opinia dodana przez: Andrzej

dr n. med. Michał Lelek

Kardiomed
Krakowska 40
43-150 Bieruń

Dr n. med. Michał Lelek jest lekarzem z powołania. Poświęca się dla pacjenta, kierując się przy tym profesjonalnym i życzliwym podejściem, co jest bardzo ważne w przypadku leczenia. Z doktorem jest bardzo dobry kontakt w ciągu całego okresu leczenia a po zabiegu dzwoni do wskazanej przez pacjenta osoby i informuje o przebiegu operacji i leczenia. Po hospitalizacji pacjent również nie pozostaje bez nadzoru Pana doktora Michała Lelka. Kontaktuje się z ...
Opinia dodana przez: Grzegorz i Dorota P.

Jarosław Myszor

Myszor Jarosław Gabinet Lekarski
Bieruń

Zgadzamy się całkowicie z poprzednią opinią którą napisał Pan Michał. Cieszymy się, że mamy takiego lekarza. Super profesjonalny specjalista. We wszystkich punktach jakie są wymienione przy ocenie lekarza ma u nas najwyższą notę. ☺ Ewa i Józef z Mazowsza.
Opinia dodana przez: Ewa i Józef

lekarz Stefan Wołoszczuk

60-162 Poznań

Wspaniały lekarz, cudowny człowiek, z sercem do serca Za wszystkie lata leczenia i opieki z serca dziękuję
Opinia dodana przez: iwona

lekarz Piotr Ścisło

Grzybowska 5 lok. 1416
00-132 Warszawa

Rewelacyjny lekarz. Cierpiałam długo na depresję i stany lękowe. Lekarz przede wszystkim rozmawia, wyczuwa pacjeta, dogłębnie wnika w problem. Proponuje też inna alternatywe leczenia-jak rozmowa z psychologiem. Za każdym razem powtarza, że jeżeli poczuje się gorzej lub będę miała jakie kolwiek pytania mam od razu dzwonić. Cóż więcej powiedzieć-żeby tylko było więcej tak oddanych lekarzy...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Piotr Buda

ul. gen. Władysława Sikorskiego 10/3
83-200 Starogard Gdański

Niesamowicie profesjonalny a przy tym miły i uprzejmy lekarz. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pan Doktor wszystko w sposób zrozumiały wyjaśnił aktualny stan, doradził dalszy tok postępowania. Bardzo kompetentny i jednocześnie sympatyczny. Jak najbardziej polecam. Monika

lekarz Joanna Wiśniewska-Szmyt

Szpital Uniwersytecki im. dr. A. Jurasza
ul. Marii Skłodowskiej Curie 9, Bydgoszcz
85-094 Bydgoszcz

Z czystym sumieniem mogę polecić panią doktor Joannę Wiśniewską-Szmyt. Po raz pierwszy nie czułem się jak rzecz. Pani doktor była trzecią do której trafiłem i już po pierwszej wizycie wiedziałem, że wreszcie trafiłem w dobre ręce. Przy kolejnych wizytach było zainteresowanie moim samopoczuciem, pełne informacje dot. leczenia w spokoju, bez pośpiechu a ponadto co jest dla mnie ważne - wyjaśnienia jak postępować w ewentualnych sytuacjach kryzysowych. Życzę sobie i Wam ...
Opinia dodana przez: Henryk

lekarz Adam Jałocha

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a
00-631 Warszawa

Pan dr. cierpliwy , wyrozumiały ,mający czas dla pacjenta. Spokojnie ,cierpliwie wytłumaczy , nakieruje na dobre tory. Dziękuję
Opinia dodana przez: Ewa
Wspaniala lekarz, o szerokiej wiedzy, umiejetnosci diagnozowania i leczenia, a do tego bardzo sympatyczna.

lekarz Andrzej Skrzyński

ulica Spółdzielcza 7/4
21-400 Łuków

Dr. Skrzynski jest wspanialym lekarzem kardiolgiem. On, tez zawsze znajduje czas na rozmowę z pacjętem i jego rodzina o chorobie i krokach leczenia bez względu na nawał pracy. Lekarz ten jest wielkij klasy profesjonalistą którego polecamy każdemu szukającemu specjalistycznej pomocy. Temu tez lekarzowi życzymy dużo zdrowia i sił w służeniu tym najbardziej potrzebującym. Podziękowania!
Opinia dodana przez: Ewa Cichosz

lekarz Karolina Dorniak

Przy Sadzie 7
80-180 Kowale

Jest Pani wspanialym lekarzem ake i czlowiekiem DZIEKUJE. Maria.Zawsze troskliwa,spokojna,wnikliwa.Dba nie tylko o zdrowie w100%,pacenta ale rowniez o jego spokoj wewnetrzny.Najwazniejsze jesr dla P.doktor postawienie prawidlowej diagnozy.Dlatego tez kieruje na różnego rodzaju badania.Nie tylko wspanialy lekarz ale i czlowiek.Potrafi w wytlumaczyc pacjentowi jego stan zdrowia Zyczliwa,spokojna i WSZYSTKO co naj naj.Jestem szczesliwa .ze trafilam wlasnie do P.doktor.

dr n. med. Bożena Białkowska

Zielonogórska 27
Gliwice

Trafiłem pod opiekę Pani doktor 14 lat temu i sądzę w 100 % że zawdzięczam Jej jak i Zespołowi lekarzy z Centrum Kardiologicznemu w Katowicach - Ochojcu dalsze moje życie. W dalszym ciągu jestem pod opieką Pani doktor i bardzo cenię sobie jej troskliwą opiekę.Chciałbym aby wszyscy lekarze byli tak oddani w leczeniu pacjentów. Leszek Halaczek z Dąbrowy Górniczej.
Opinia dodana przez: Leszek

lekarz Lucyna Jankowska

Traugutta 101
71-300 Szczecin

Bardzo dobry kardiolog,dzięki P.doktor żyje m.seweryniak

lekarz Ewa Makowska

Marecki Ośrodek Zdrowia
ulica Sportowa 3
05-270 Marki

POLECAM - mój tata zawdzięcza dr Makowskiej życie, gdyby nie Ona, jej kompetencja i leczenie mój tata...